Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy kell azt megcsinálni,...

Hogy kell azt megcsinálni, hogy mondasz valakinek a fülébe valamit (míg alszik) és azt megcsinálja másnap?

Figyelt kérdés

(ezt valami ismeretterjesztős műsorban hallottam,de eddig nekem nem jött be,amikor próbálkoztam) remélem,jó helyre raktam a kérdést,nemtom hova kéne sorolni.

bocs,ha kicsit rosszul van kifejtve a kérdés,így sikeredett!


2011. aug. 31. 15:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
hamár egy bizonyos ideje alszik az illetö a fülébe suttogod amit akarsz ugy töle de nem 1x hanem kb 10x vagy 100x azt igy is csak 75% hogy beválik nem mindenkire hat ez
2011. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Tom Benko ***** válasza:
100%
Milyen ismeretterjesztő műsorban hallottad? Bár szerintem összekevered a hipnózissal.
2011. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

nemtudom,asszem a spektrumon,vagy discoveryn,de már évekkel ezelőtt,most is csak onnan jutott eszembe,hogy valaki felemlegette,és most ki is próbálnám.

kösz a válaszokat!

2011. aug. 31. 16:05
 4/20 A kérdező kommentje:

és mégvalami:nem ébre fel?

lehet,hogy hülye kérdés,de inkább megkérdezem mégis!:)

2011. aug. 31. 16:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
hát ha zörögsz meg hangosan mer nem tull mély alvo akkor felébred azt hülyének nézz de más nemlesz xD
2011. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez szerintem több, mint erőszak. Beavatkozás egy másik ember szférájába az engedélye nélkül. Manipuláció, ha jó szándék vezérel, ha rossz, vagy ha csak viccnek szánod. Mindenképpen manipulálod, mert épp meg van fosztva az akaratától, és nem tehet ellene. Itt kezdődik a fekete mágia. Nem hallottad anyukádtól, hogy evő, ivó, félre való dolgát végző, és alvó embert nem zavarunk?
2011. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
xD ez nagyon nem számit fekete mágiának XD gondolkoz mielöt hülyeséget irsz xD
2011. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

jó ötlet lenne:)

felébred és hülyének néz-XD ezen nevettem

2011. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. :) Ha ilyen egyszerűen működne az agymosás vagy simán a szugeráció, akkor pl. CIA nem ölt volna annyi erőfeszítést és pénzt az MKULTRA projectbe (zömmel amúgy teljesen eredménytelenül).


Még hipnotizálni is csak viszonylag kevés embert lehet, őket is csak akkor, ha megbíznak a hipnotizőrben, és olyan dolgokra akkor sem lehet rávenni őket, amiket amúgy eszük ágában sem lenne megtenni.


Hogy felébred-e az illető, ha dumálsz hozzá, az tőle függ, van, aki mellett légvédelmi szirénát is bömböltethetnél, meg olyan is, aki a legkisebb neszre is felriad. Nagyon minimális az esély arra, hogy eljusson hozzá a zajinger anélkül, hogy felkelne, arra még kisebb, hogy ez beépüljön az álmába, és ha még véletlenül össze is jönne, akkor is kb 0 az esély, hogy szubliminális parancsként hat rá, amit mondogatsz neki.

2011. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező!Mikor nem vált be a dolog,akkor felébredt?
2011. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!