Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék ilyen hajat csak az...

Szeretnék ilyen hajat csak az a baj hogy ha csináltatok ilyen hajat akkor hogyan tudom megcsinálni reggel? Mert elmegyek fodrászhoz ő nagyom jól megcsinálja csak és hogyan fogom tudni megcsinálni?

Figyelt kérdés

Amúgy barna hajam van és nem akarom befesteni és melírt se akarok bele


ilyen hajad szeretnék


[link]


csajos haj nem? nekem nagyon tetszik


14/L


2009. máj. 31. 09:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
előre köszim a válaszokat
2009. máj. 31. 09:30
 2/13 anonim ***** válasza:

én semmi pénzért nem csináltatnék ilyet,egyébként szép,csak nem az én stílusom:P

Amúgy menj el a fodrászodhoz és kérdezd meg,hogy ezt hogy lenne reggelente a legkönnyebb megcsinálni,és ha megcsináltatod lesd el,hogy ő hogy csinálja!

Én is mindig figyelek és ellesek néhány praktikát!:D

14/L

2009. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ilyesmi hajam van. Hajvasalóval tudod megcsinálni. Az elejét, hátulját simán kivasalod egyenesre, a tetejét pedig jó erősen felfelé húzod. Ha nem áll meg, akkor tehetsz rá waxot, vagy zselét. Nekem egy kis idő után annyira megerősödött a teteje, hogy magától megáll:) Ez persze függ attól, hogy milyen erős szálú a hajad. Reggel eleinte kb. 10-15 perc alatt tudtam megcsinálni, mostmár elég hozzá 5 perc. Nekem is barna hajam van. A hatás nem lesz ekkora, mint a képem, mert azért ez elég egyedi színösszeállítás:D tehát a barna nem fog ennyit, illetve ilyen extrém hatást mutatni. Ennek ellenére szerintem nagyon klassz frizura, nekem is az ilyen extrémebbek jönnek be:D Ha adsz egy mailt, küldök képet, hogy milyen volt a hajam egy éve, az is kb. ilyen volt, mostmár lettek rajta változtatások:)

2009. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
u.i 16/L
2009. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2. válaszoló köszi szépen... küldenél lécci képet? e-mail

music.girl@freemail.hu a képeket előre is köszi és írj valami jó tanácsokat


1.válaszolónak is köszönöm ha megyek fodaszhoz akkor én is mindeg figyelem hogy hogyan csinálj hogy ellessek tőle valami újat

2009. máj. 31. 09:50
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Nekem ilyesmi hajam volt 3 éve.Nem is értem min akadtál fel,ugyan mit kell ezzel reggel csinni:)10 perccel hamarabb kelsz és hajvasalóval kihúzod a felfelé aló rövid tincseket,rá egy kevés zselé,azzal felhúzod a többit meg kivasalod pluszban akkor is ha szögegyenes hajad van.

Én mondjuk inkább 1 órával hamarabb keltem és minden nap hajat mostam szóval nekem ez nem volt gáz

2009. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi 4.válaszoló és utána nem töredezett a hajad? amúgy hullámks hajam van...
2009. máj. 31. 10:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ugyanolyan szép,de most már hosszú a derekamig ér.Hát hullámos hajjal nemtom milyen lesz,akik levágatták ilyenre nekik mind egyenes volt,kérdezd meg a fodrszt
2009. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

oké amúgy van hajvasaló és általába vasalom is a hajam úgyhogy remélem hogy nem lesz gond amúgy van képed a hajadról? küldj e-mailt oké? köszi


music.girl@freemail.hu

2009. máj. 31. 10:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló hajam van, csak épp szőke-lila és két oldalt hosszabb... de nem nehéz belőni reggelente, én csak kivasalom, tupírozom hátul hogy jól álljon, egy kis hajlakk és kész is. Ez kb 20 perc.

Azt nem tudom mennyire csajos haj, én fiú vagyok...

2009. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!