Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csinálják, hogy ne vonzzan...

Mit csinálják, hogy ne vonzzan magamhoz az adósságot és a mérges embereket?

Figyelt kérdés
Nem vagyok optimista
2011. szept. 9. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne vegyél fel hitelt.
2011. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az adósságodat fizesd be, a mérges embereket pedig kerüld el.
2011. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Tartsál 50m távolságot a bankoktól.
2011. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vonzás törvényét kihasználva vonzzál be 200.000 forintot, azt pedig költsd el agykontrollra. Ott megtanítják azt a varázslatot, hogyan kell nem eladósodni.


Mérges embereket úgy kerülheted el, ha pl nem pisiled le a lábukat átlagos embereknek és nem töröd össze az autókat egy piros színű téglával.

2011. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vegyél fel hitelt, hogy elmehess egy agykontroll tanfolyamra, ahol mindenre megtanítanak téged.
2011. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Ne teremsd meg az okot, tehat ne kerj ma, hogy holnap ne koveteljenek toled pl.

Az embertarsaidat fogadd el, s ne ingereld oket, legy turelmes, s egyutterzo.

2011. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne állj szóba zsidóval.
2011. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

amit olvasok abban a válasz a kérdésedre:

- hogy ne vonzz adósságot: gondolj a sikerre, gazdagságra, szeresd azt, ne irigyeld másoktól, sőt kívánd úgy másoknak, ahogy magadnak is és ezerszeresen kapod vissza.

minden nap gondolj jóra (egyre jobban és jobban állok, sikerre, gazdagságra születtem, ahogy minden ember), a félelmekkel ne tápláld!

-mérges emberek: ahogy te másokról gondolkozol úgy gondolnak rád is. mert rezgés, és átmegy.

szeresd az embereket és meglásd olyanok fognak téged is akikről álmodban sem hitted volna; valamint ha gúnyolnak téged, mint mindenkinek meg van a joga, hogy saját véleménye legyen, az ilyen negatív gondolatokat táplál, ami meg őrá fog vissza szállni, az ilyen olyan, mint a púpos ember, nem kell utálni, max részvétet érezhetsz iránta, ill. kívánd, hogy lelkét töltse el szeretet.

2011. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már a kérdéseddel is rosszat vonzol! :) Azt írtad le, amit nem szeretnél, ahelyett, hogy azt írtad volna, amit szeretnél.


A kérdésed helyesen:

Mit csináljak, hogy egyre több pénzem legyen és kedves emberek vegyenek körül?


Ha megérted a különbséget, megérted a vonzás törvényét! Mindig arra koncentrálj, arról beszélj, arra gondolj, amire vágysz és ne arra, amitől szabadulnál.


Én mióta alkalmazom, TÉNYLEG egyre jobban állok anyagilag, elkezdtem fogyni, van új munkahelyem és a párkapcsolatomban is boldogabb vagyok, mint valaha!

2011. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták. Lehetőleg a mérges embereket kerüld. Ne állj le velük vitázni.
2011. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!