Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Végigcsináltam a 21 napos...

Végigcsináltam a 21 napos pénzmágnes meditációt, és semmi. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eleve hogy lehet ez...?:(

Ráadásul még lottóztam is egyszer a 21 nap alatt (egy számot találtam csak el).


Mit mondtok erre?


Köszönöm, kedves agykontrollos társak!


2011. aug. 22. 22:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy fasság alapból :)
2011. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
30%
Nyelj le valami valódi mágnest és a fémpénzt magadhoz vonzod :D
2011. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%
Mint ha ez valami szentírás lenne, aranyom akkor már mindenki gazdag lenne, inkább tanulj tovább és helyezkedj el valami normális munkahelyen. Hinni a templomban kell.
2011. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak akarattal el lehetne intézni a pénzhez jutást, a vagyonom Soros Gyuriéval vetekedne... Ez olyan, mint az ha mindent el lehetne intézni szemmel (nézéssel), akkor az utca tele lenne halottakkal meg terhes nőkkel.
2011. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Tom Benko ***** válasza:
66%
Kezdj gondolkodni! Kételkedj!
2011. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ne rosszul vedd az előttem szólókat, de most komolyan azt várod, hogy amiért te nagyon azon vagy, hogy pénz-pénz-pénz akkor az jön is ? Feltételezem van okod rá miért kéne a pénz de ez hidd el, nem megoldás.
2011. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Fizettél a pénzmágnes meditációért?

Mert akkor az már működött is. Nem neked, de ez már mellékes. Azt senki sem mondta, hogy a pénz csak úgy besétál hozzád.

2011. aug. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

talán nem a pénzben kéne keresni a boldogságot, és akkor magától jön, ha nem görcsölsz rá!Hamarosan úgyis az utcán seprik majd a sok papírpénzt! :DDD inkább a lelki fejlődésedre koncentrálj, annak van jövője! :)))

persze a te döntésed, nem én nekem kell megmondani mi a frankó, de ez csak az én meglátásom!

2011. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
8%
Kedves kérdező bocsánat,hogy én sem a kérdére válaszolok, de én a te helyedben jelenteném a hozzászólásokat!
2011. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, utolsó hozzászóló elég gyanús nekem :/


viszont nézd át, hogyan jut az ember pénzhez. ugye dolgozol érte, itt előre tudod mennyit kapsz (általában) ez lehet "hagyományos" állás, de legális, illetve mestergyilkosnál, harcművésznél játszik még pár dolog.

a pénznyerés ellenében a nagyon alacsony valószínűség dolgozik.

2011. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!