Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Na ehhez mit szóltok?

Na ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

amire gondolok az másnap bekövetkezik... szoktam csak úgy az osztálytársaimról gondolkozni, és amiker gondolok hogy jó lenne ha mondaná, stb. akkor azt másnap mondja! és kigondolom egyik nap hogy milyen kapcsolatba akarok lenni X-el meg Y-al és másnap úgy leszek!

néha úgy érzem irányítom a környezetem.

lelki téren meg kiegyensúlyozott vagyok!


2011. szept. 9. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

Ha meg akarsz győződni róla hogy ez működik akkor gondolj arra hogy holnap összejövök egy lánnyal és ha ez bejött akkor megírom. Ha nem akkor ez csak egy véletlen dolog lehet benned.

Amúgy komolyra fordítva kicsit sokat fantáziálsz szerintem.

2011. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Engem is össze hozhatnál egy lánnyal :)

Hálás lennék

És segítenék is csak bizonyíts :)

Amúgy nem muszáj de jó lenne és ha nem kamu (mert bocsi de annak hangzik) akkor nem lesz nehéz bizonyítanod

Jah írj privátot segítek amiben csak tudok de azt meg kell fogadnod hogy ha segítek nem gyújtod fel a fél várost a tudásoddal :)

Várom a privit és holnap várom a bizonyítékot :)

2011. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

akkor ma este arra gondolok, hogy az első válaszoló és Sharol a közeljövőben találjon egy csajt. :D

amúgy arra gondoltam hogy a hétvégén elképzelem milyen pulcsiba jöjjön az egyik osztálytársam és ha olyanba jön akkor zseni vagyok! :DDD

2011. szept. 9. 22:39
 4/22 anonim ***** válasza:
Amikor gondolod a dolgokat, hogy csinálod pontosan? Meg tudod fogalmazni? Meg tudod különböztetni, hogy mit csinálsz másképp. Egyébként szerintem van ilyen, nálam is működik, csak ritkán, és nem emlékszem már rá, mit is csináltam pontosan, hogy bejött valami.
2011. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
akkor gondolj arra hogy kedden leszólítson engem egy lány aki nagyon tetszik.én nem merem:D
2011. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy hozzám szól egy Dávid nevű osztálytársam, lécci! : )
2011. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg elore "veszed", hogy mi lesz, nem Te gyartod az esemenyeket. De engem is erdekel reszletesebben, hogy hogyan zajlik, majd ird le!:)
2011. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
amúgy nekem már van pár ötletem hát majd meglátjuk :)
2011. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mire van 5leted? Hogy ez hogy mukodik, arra?
2011. szept. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

sajnos ha direkt gondolok valamit akkor nem mindig j9ön be.. hogy "na most holnap legyen ez." csak így álmodozgatok..és mánap azon kapom magam hogy pont majdnem így képzeltem el..nem akartam jóban lenni egy csajjal..csak olyan semmilyen viszonytban szerettem volna lenni..és egyik napról amásikra megváltozott. egy fiúval meg jóba szerettem volna lenni és egész nap velem foglalkozott.. :)

nagyon-nagyon sokan álmodozok, időm kb. 70%-át ez teszi ki. futás, mindne közben ezt csinálom. és mindenről..nemcak emberekről.

2011. szept. 9. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!