Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szkeptikusok, ehhez mit szóltok?

Szkeptikusok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Pár napja felmentem egy barátnőmhöz. Van egy másfél éves húga, vele és a barátnőmmel voltam a szobájában. A húga elkezdett furcsán viselkedni, állandóan az ajtót nézte, aztán visszanézett rám. Egyszer csak rámutatott (az ajtóra), utána többször is. Kérdeztem hogy ki van ott? (Ugyanis már többször felmerült, hogy szellem van a házban) Rám néz, azt mondja: papó.

Ránézek a barátnőmre, hát az arckifejezésünk nem sokban különbözött. Megint megkérdeztem a gyereket, hogy ki van ott? Papó. Az a furcsa, hogy még nem nagyon beszél csak egyszerű szavakat (pl. jó) de ezt tisztán és érthetően mondta. Minimum ötször.

Tegnap is fent voltam náluk, és megint ugyanez történt.. Aki erre ésszerű magyarázatot ad, minden tiszteletem.


2011. szept. 24. 21:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%

papó? azt írtad hogy gondoltál már rá hogy szellem van a lakásban...nem lehet hogy azt akartad hallani amit? vagy ha mégsem akkor fotózz arra a helyre legközelebb...ha van ott valami a gép felveszi (elméletben)... de szerintem véletlen összefüggések...

egy szkeptikus

2011. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%
Azt hittem valami világrengető bizonyíték lesz, erre egy kisgyerek nézte az ajtót és azt mondta hogy papó xD Wow
2011. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

Másfél évesen még nem mondanak értelmes szavakat,csak a "saját" nyelvükön beszélnek. Sokszor még az anyjuk sem érti meg,amit mondanak.

A papó lehet papucs,vagy akár az ajtó is. Semmiféle szellem nincs ott,legfeljebb a ti fantáziátokban.

2011. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
30%
Az én kislányom is másfél éves és mond értelmes szavakat, sőt volt már komplett mondata is, persze egyszerű szavakból. Javaslom égessetek zsája füstölőt. A gyermekek 3 éves korig látják a szellemeket.
2011. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Mese,hogy a gyerekek 3 éves korig látják a szellemeket. Mivel nem tudnak még értelmesen,összefüggően beszélni,nem is tudják elmondani,hogy mit látnak. A képzelőerejük viszont nagyon jó.

De sokan elhiszik,hogy szellemeket látnak.

2011. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó válaszoló.

Nem hiszem, hogy papucs lett volna:S Teljesen tisztán és érthetően mondta.

A saját szememmel láttam, hogy rámutat. Megkérdeztem tőle hogy ki van ott, és azt mondta hogy papó. Hogy lehetne ez véletlen egybeesés?

Ha még nem is én éltem volna át, meg nem a saját fülemmel hallom akkor azt mondom hogy jól van, érdekes történet... De ez két különböző napon is megtörtént, ugyanúgy...

2011. szept. 24. 22:07
 7/39 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek értettem.
2011. szept. 24. 22:09
 8/39 anonim ***** válasza:
nem szemétkedni akarok de vedd fel videóra pls és linkeld! majd akkor tudok konkrétat mondani mert akkor és addig csak véletlen! (nem genyózásból mondom!)
2011. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
75%

Amikor megláttam, hogy "szkeptikusok, ehhez mit szóltok", akkor már gyanakodnom kellett volna.


Nem az a döbbenetes, hogy sokan hisznek a természetfeletti dolgokban. Tegyék azt. A valóban döbbenetesek azok a történetek, amiket ennek igazolására elmesélnek.

Egy másfél éves gyerek azt mondta, hogy "Papó".


Ha forgott volna a feje, miközben azt hörgi, hogy "Ekszöszájzbúk", még azt mondom, hogy érdekes. Miért nem veszik komolyan a szkeptikusok az "Ezt magyarázd meg..." kezdetű történeteket? Csak az ezósok nem értik, hogy miért.

2011. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi idősen, még látják a szellemeket, aurát, és egyéb természetfeletti lényeket. Nekik ez tök természetes, ezért mondják így ki. Én egyszer vigyáztam 1 kisfiúra, 1 alkalommal azt vettem észre, hogy áll a konyhában egyedül, és nevet. Kérdeztem, hogy min nevet, a válasz ez volt: "azon, amit a katona bácsi mondott.". Este hazajött az apja, és kérdeztem, mit tudnak ennek a háznak a múltjáról. Azt mondta régen a Honvédség tulajdona volt, és egy katona itt halt meg, de a gyereknek nem beszélnek ilyesmiről, ne hogy féljen, úgyhogy ne mondjam el neki.... Aztán elmeséltem mi volt délután...:) Nem csak én tojtam be majdnem, hanem az apuka is berezelt. Kisgyermek gondozást tanultam, és a pszichológia tanárnő sok ilyen esetet elmesélt nem csak más, hanem a saját gyerekeiről is...
2011. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!