Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok ehhez? ( lenn)

Mit szóltok ehhez? ( lenn)

2011. júl. 8. 00:05
1 2
 1/20 anonim válasza:

szerintem ez kamu, de hát én nem tudhatom. :) először is ha ilyet tényleg láttak volna, fent lett volna indexen, lett volna róla millió videó, betették volna a híradóba stb.

és még annyi, hogy minek kezdte el videózni az eget az attrakció előtt? ha megnézed elkezdni videózni a sima eget aztán megjelenik 3 fénypont. honnan tudta volna hogy ott látszani fog valami? én mondom ez fake ;)

2011. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ezek nem ufo-k hanem sugármeghajtású madarak, szerintem ez egyértelmű, amúgy én nem hiszek ebben hogy kis zöld vagy szürke nagy szemű emberkék látogatnak ide hogy tehenet raboljanak meg gabonaköröket csináljanak, meg hogy az 51-es körzetben ufokat vizsgálnak
2011. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A folyót, hidat kamerázza mikor megjelennek a fehér cuccok, észreveszi és ráközelít. itt van mégegy... megdöbbentem egy kicsit: http://www.youtube.com/watch?v=Z9aaAkussxs
2011. júl. 8. 00:35
 4/20 A kérdező kommentje:
nézzétek meg nem fogjátok elhinni! szerintem ez már 100%
2011. júl. 8. 00:36
 5/20 anonim ***** válasza:
Biztos a Kreml felett lebegő piramis UFO is az.Keress rá.
2011. júl. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igaz , a videó felvétel igaz , ez is bizonyítja.
2011. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ez a videó is kintvolt már korábban amúgy bármi lehet az, meg az is lehet hogy meghamisították
2011. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Gyerekek gondolkodjatok már.

Szerintetek ha eredeti lenne, akkor te azt láthatnád??

Gondolj bele mekkora világméretű pánik keletkezne ha kiderülne hogy igaz.

A Nasa-nak külön részlege van ami az internetes videó megosztó oldalakkal foglalkozik.(Discovery, National Geographic), itt is beszéltek erről a részlegről, ahol majdnem 100E vérprofi "kocka" analizálja a videókat.

2011. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

-még az előzőhöz(csak véletlen Enter-t nyomtam:D)

Ha találnának igazi felvételt abban a pillanatban leszednék a netről.

2011. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
kitünö technikával van összemontirozva :D
2011. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!