Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem emlékszem a nevére, ez...

Nem emlékszem a nevére, ez melyik meditáció?

Figyelt kérdés
Még valamikor nyáron a discoveri science-n láttam, hogy az egyik pali egy bizonyos meditációfélével képed befolyásolni a testhőmérsékletét, és ezt azzal bizonyította, hogy befeküdt egy kádba, utána mellig beterítették jéggel. Benne feküdt 1 órán át, és nem hogy hűlt volna, emelkedett a teste hőmérséklete. Ez egy napig tanította egy másik palinak és az is képes volt rá. Melyik ez? A műsor címe is jó volna. :)
2011. szept. 15. 21:33
 1/5 Zimu ***** válasza:

Én is láttam, de nem emlékszem a címére XD .

Amúgy meg nem volt neve, csak a technikát mutatta be.

2011. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a műsor címe azt hiszem Real superhumans
2011. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az jó ha nem mondok hülyeséget. Segíthetsz így is. Próbáld behatárolni a lehető legpontosabban, hogy mikor láttad, melyik csatornán...stb, ezekből már vissza tudom keresni.

2. kommentelő: de igen a technikának volt neve, sőt még mindig van, de én sajnos nem tudom :)

2011. szept. 15. 22:13
 4/5 A kérdező kommentje:
2011. szept. 15. 22:19
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi a második kommentelőnek. elnéztem, úgy emlékeztem te írtad h nincs neve a technikájának. :P
2011. szept. 15. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!