Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek a meditáció...

Szerintetek a meditáció gyakorlásával, végre higgadtan tudok tanulni?

Figyelt kérdés
Utálok mindent amire rákényszerítenek ,rákényszerítem magam,és sajnos ezzel maga alatt vágtam a fát.Meg is buktam matematikából,meg mechanikából .9.-be még négyes voltam matekból majd 10.-be megbuktam és most 11.-be szintén igy volt.
2011. jún. 19. 19:22
 1/6 Killgun ***** válasza:
Igen..rövid válasz,de értelmes :')
2011. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,de végülis akkor hogyan fog bennem meg változni a tanulásról alkotott kép?:D
2011. jún. 19. 19:39
 3/6 Killgun ***** válasza:
higgadtabb leszel,könnyeben rászánod magad,türelmesebb leszel...
2011. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A meditáció fejleszti a koncentrációkészséget, tehát sokkal jobban tudsz majd figyelni a feladatokra, amit éppen végzel. Meg az is igaz amit az előző írt, nyugodtabb, türelmesebb leszel, és ez is nagyban hozzájárul ahhoz, hogy jobban tanulj. És még a memóriát is javítja valamilyen szinten.
2011. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat .:D
2011. jún. 19. 20:03
 6/6 Zsolttötötötötö ***** válasza:

Rossz kifogás arra, hogy lusta vagy tanulni.

Leülsz a seggedre és magolsz.Ennyi.

2011. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!