Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy alkalmazzam a Titkot, ha...

Hogy alkalmazzam a Titkot, ha gyakorlása közben csalódás vagy kudarc ér és ezáltal csak negatívan tudok miattuk gondolkodni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra kell gondolnod, hogy a kudarc azért jött, hogy megerősítse a szándékodat, hogy csakazértis megcsinálom!!! Legalábbis én így alkalmazom. Néha kapok egy pofont, de akkor összeszorítom a fogam, és azt mondom, na mostmár csakazértis! :)))
2011. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Zimu ***** válasza:
100%
Az a lényege hogy ne törjenek le ilyen "apróságok". (ha az "apróságok" szóval megbántanálak kérlek bocsáás meg, most lehet hogy nem érzed aprósággnak de hidd el AZ)
2011. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is ezt gyakran irjak igy, de a Titkon sztem nincs mit "alkalmazni". Az törtenik, az csak egyszerüen van, es mindegy, hogy hiszel benne vagy sem, "alkalmazod" vagy sem.

A Titok szerint a negativ dolog a negativ gondolkodas következmenye. Tehat: ha negativ törtent, az nem amiatt, mert elötte pozitivan gondolkodtal, hanem meg elötte meg negativan, azert. Azaz hosszu tavra nezd, ne magyarazd be magadnak, hogy "hiaba csinaltam, megis ez lett". Helyette javasolnam: amikor negativ gondolat merül fel, 1. fogadd el (emberböl vagy, termeszetes, es ahogy irtak, ne fujd fel meg nagyobbra, mert ezzel meg nagyobb energiat adnal neki), 2. kerdezz! mi a legjobb, amit tehetek? miert merült fel ez a negativ gondolat? (Mert sztem esetleg megoldasra var, nem lehet elnyomni mindent csak azert, hogy pozitivra gondoljunk allandoan - ettöl csak melyebbre megy magadba de nem eltünik.)

Hozzatennem, a Titok nem emeli ki, de sztem oka van, amiert itt vagyunk, es az elözö eletekben is akadnak okok aminek most erezzük a következmenyet, emiatt sztem azt lenne jobb nezni, mi a legjobb, amit tehetek, amit egy-egy esemennyel kezdhetek?

2011. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De mielőtt elkezded lőjj le mindenkit aki valamilyen gátló hatással van rád. Én itt b*sztam el...
2011. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mivel letörölted a válaszomat ezért leírom még egyszer!


Ha eleve így állsz hozzá, akkor sehogy! Ilyen gondolkodásmóddal nem lehet ezt csinálni! Sajnálom.

2011. szept. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A pozitív gondolkodás sok esetben sokat segíthet, de a "Titok" vegytiszta formájában baromság. Inkább GONDOLKODNI tanulj meg, édes ecsém.
2011. okt. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Előre is szeretnék elnézést kérni mindenkitől aki hisz a titokban de én nagyon sokáig hittem ebben az egészben csakis a pozitív dolgokra gondoltam de még több negatív csalódás ért és egy bizonyos idő után megelégeli az ember és most már nem pozitívan látom a világot hanem reálisan és lesz ami lesz na de kívánom hogy neked sikerüljön. Az ember életébe a rossz dolgok nem mindig elkerülhetőek.
2011. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
"A TITOK" című könyv, csak lehúzta a 100000. bőrt erről a témáról. Jó volt a reklámja és, ezért emlegeti ezt mindenki (én is). A lényege hihetetlenül jó, és megszívlelendő. Az, hogy "sokáig, csak pozitív dolgokra gondoltam, és csak negatív jött" nem megfelelő lereagálása ezeknek a témának. Ha csak pozitív dologra gondol az ember akkor eleve nagyon profi, mert ezt a módszert elsajátítani nem egyszerű, főleg ha negatív dolgok is érik az "alanyt". Sőt minél több negatív dolog éri az embert annál nehezebb, de akkor azt már megint az aktuális illető vonzza be. A módszer lényege, hogy már megtörténtként, vagy éppen megtörténőként kell gondolni a vágyaidra és bele is kell tudnod élni magad. Pl.: Ha szeretnél egy autót akkor gondold ki konkrétan, hogy milyet akarsz (szín, típus, köbcenti stb.) és képzeld el rendszeresen, hogy benne ülsz, hogy vezeted. Ülj le az ágy szélére, hunyd be a szemed és gyerünk! Válts, adj gázt, érezd hogy magával ragad a vezetés! És higgy abban, amit csinálsz! Töretlenül!!! Nincs olyan, hogy "lehet, hogy meglesz", meg olyan hogy "Á, ez nekem nem megy". Ha kételkedsz, máris a sikertelenséget vonzod be. Higgy benne, éld át és megkapod!
2011. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A TITOK bizonyos értelemben minden kezdőnek "kísérlet" a jobb élet megteremtésére! Az, hogy kudarc vagy csalódás ér, nem azt jelenti, hogy nem működik, mert negatívan tudsz csak gondolkodni miattuk, hanem azt, hogy ez a kudarc az egyik mellék utca ami elvezet afelé amit elképzeltél...

De egyébként nem kell arra gondolni állandóan, elég, ha a tudatalattid mindig az felé hajt, amit elképzeltél! Szeretnél egy kocsit? Tegyél érte és meglesz, ha közben kudarc is ér, akkor is a tiéd lesz! Ha házat, pénzt, boldogságot, egészséget stb.... akkor is meglesz! Légy türelmes, és előbb utóbb minden összejön!

2011. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye nem létezik kipróbáltam,hittem benne stb

A vonzás törvénye bevált annak aki ezt ki találta.Azt kívánta,hogy legyen milliomos majd tett érte írt egy k* jó könyvet + egy jó történet hozzá hogy elhiggyék az emberek amit majd olvasni fognak.Aztán eladta ,pár milla embernek,gondolj csak bele,ha azt a könyvet eladja 1 millió embernek 25 Euróért akkor az neki már 25 000 000 Euró vagyon.A könyv írója azért lett ilyen sikeres mert sikerült neki egy nagyon hihetőt összedobnia egy k* jó történettel,hogy régen harcoltak ezért a tudásért ami a könyvben van bla bla.

Megértem megnézted a filmet utána fellángoltál ahogy én is.De a fellángolás elmúlik majd és meglátod amit te a vonzás törvényének hiszel az valami teljesen más végett történt meg. Pl. Tettél érte vagy növelted az esélyeidet afelé,hogy kívánt dolog beteljesüljön,és a fellángolásod miatt egy megtörtént dolgot elkönyveled a vonzás törvényének.A könyv írója olyan emberek miatt vált gazdaggá mint amilyen te vagy.

2011. okt. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!