Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok volt már a csalódás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok volt már a csalódás, máshol kéne keresni?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hol kezdjem. 18 éves lány vagyok, és idáig mindig csak 1-2 évvel idősebb fiúkkal voltam együtt, de valahogy nem úgy sikerültek a dolgok, ahogy elképzeltem. Tudom persze, hogy nem tündérmese egy kapcsolat, meg kell érte dolgozni, de szerintem éretlenek voltak egy komolyabb kapcsolathoz még ezek a fiúk. Lehet, sokan ennyi idős korukban még nem gondolkodnak éves kapcsolatba, de én szeretnék végre egy szép szerelmet. Bennem van a hiba, hogy több éves kapcsolatot szeretnék, és nem váltogatom a pasijaimat? Azon gondolkoztam, hogy talán idősebbekkel kellene ismerkednem, akik már dolgoznak. Nem a pénz miatt, hanem hogy végre legyen egy kis felelősségtudatuk. Nagyon érzékeny vagyok, egy olyan ember kéne, akivel mindenről el lehetne beszélgetni, miegymás. Nem tudom, értitek-e mire gondolok...de az iskolában nem igazán vannak ilyen fiúk. Hol lehetne ismerkedni? Mert discoba se ilyenek járnak.
2011. okt. 18. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
háát van akinek az 5. kapcsolat lesz a felhőtlen boldogság, van akinek az első, és van akinek a 10. DE! van akinek semelyik :)
2011. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj veled:) Jól gondolkodsz csak nem jó fiúkkal futottál össze. Discoban találhatsz idősebb fiúkat, de egy komoly ember nem jár oda. Akit keresel vagy munkahelyen találsz vagy otthon. Ám mennyire hosszabb kapcsolatra gondoltál?
2011. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Benned van a hiba, h külső alapján válogatsz, és nem belső alapján. De ne aggódj, minden nő így csinálja.
2011. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azt miből szűrted ki, hogy külső alapján válogat?
2011. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyrészt abból, h nem talált normális pasit, másrészt abból, h lány :)
2011. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Dehogy válogatok külső alapján:O Épp azt írtam, hogy az a baj, hogy belsőleg éretlenek voltak, és a gyerekes húzásaikkal folyton megbántottak. Nem írtam semmi ilyet, nem értem, mire ez a rosszindulatú válasz...

Amúgy tudom, hogy discoban nem lehet ismerkedni normálisan, nekem nem fekszik az, ha fél óra után lekapnak idegenek. Igazából hosszabb kapcsolat alatt legalább fél évet értek...de ha több, az sem baj, nem érezném úgy, hogy le vagyok kötve. A biztonság érzete nekem fontosabb lenne, mint hogy minden hétvégén másik helyes srác ölelgessen, hétfőre meg meg se ismerjen. Attól félek, sokan koravénnek tartanának, ha ezt őszintén elmondanám, de ettől én még ugyan úgy járok bulizni meg minden. Am még szakközepes vagyok, nem megyek munkahelyekre :/ de am értem, mit mondasz, második Hozzászóló:)

2011. okt. 18. 20:53
 7/20 anonim ***** válasza:
Épp ez az, ha belső alapján válogatnál, nem jöttél volna össze éretlen srácokkal ;)
2011. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: én nem sok 18 éves fiúval találkoztam eddig, aki hasonló értékekkel bír, mint én. Aki pedig hűséges, kedves és okos, már rég foglalt. Nem értem, miért támadsz így, amikor nem is ismersz.
2011. okt. 18. 20:57
 9/20 anonim ***** válasza:
Én csak segíteni próbáltam, ha ez neked támadás, akkor bocsi, és meg se szólalok :P
2011. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Aki pedig hűséges, kedves és okos, már rég foglalt."


Ez nem így van. Én is tudnám mondani, hogy a rendes szép lányok mind foglaltak, de gondolom nem igaz, ugye? Ha hosszú kapcsolatot szeretnél akkor szívesen megismernélek, de ha csak félévig akkor inkább nem. Ha nem találsz olyat amilyet szeretnél akkor ne erőltesd.

2011. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!