Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha kiírok pozitív önértékelő...

Ha kiírok pozitív önértékelő gondolatokat és kiteszem a falra, tükörre a lakásban, így mindig látom, azzal össze tudom szedné a kissé szétcsúszott életem (depis vagyok)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ez pozitív gondolatokkal tölt fel akkor igen.
2011. szept. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér. Sokaktól hallottam, hogy ez a módszer működik.

Ha mégse, javaslom a pszichológust. A depresszió ugyan olyan betegség, mint egy csúnya mandulagyulladás. Nem szégyen, de kezelni kell.

2011. szept. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Működhet, mert gyakran látod őket és eszedbe juttatják a pozitív dolgokat.


Csak arra figyelj, hogy a hibáidat ne elfojtsd hanem nézz velük szembe. Egyetlen ember sem tökéletes.

2011. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de válaszolok.


Nekem sokkoló élmény volt a Való Világ 4-ben az Ildikó.

Pont azért kezdtem el nézni, mert barátnőm az RTL-nél dolgozik, és mondta, hogy ez a lány totál nem tud beilleszkedni, és annyira nem való oda, hogy az már fáj.

Aztán én is nézni kezdtem, hogy vajon jól látják-e, meg igaz-e.


Bakker, akkora idiótát, mint ez az Ildi még életemben nem láttam.

Nem tudott semmit, buta volt, véleménye sem volt, egyénisége sem, tehetségtelen is volt, humortalan, ráadásul hisztis, erőszakos, öntelt, sótlan, karótnyelt.


Na, az ő szobájában, a szekrényén, a tükrein, az asztalán volt felragasztva mindenféle ilyen pozitív állítás, hogy "Főszerepem van a Barátok Köztben", meg "Ma minden sikerül", "Sikeres vagyok, okos vagyok" meg mit tudom, én még mi...


Na, ebből Semmi nem volt igaz, de a lánynak akkora arca volt, mint a ház.


Szóval szerintem kb. ennyit használ ez a dolog.

Vagyis nézz rá szerencsétlen lányra, hogy neki mennyit használt.

Semmit!

2012. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak a falamon idézetek, de nem ilyen mint a VV Ildinek (én se bírtam) és nem is vagyok ilyen mint ő...:D

Jó néha ránézni, átolvasni őket ha magam alatt vagyok.:)

2012. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!