Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha a célom mellé programozom...

Ha a célom mellé programozom azt a mondatot vagy gondolatot, h 'Negatív gondolatok, negatív hatások semmilyen tudatszintemen nem befolyásolnak', akkor nem oltom-e ki ezzel a módszerrel a napközbeni negatív gondolatokat?

Figyelt kérdés

Domján Laci az AK tanfolyamon mondta h ha pl. gazdagságra programozol reggel és este, de közben napközben állandóan a szegénységedre gondolsz, akkor nem érheted el a célodat, mert a negatív gondolatok kioltják a programozásodat. Úgy gondolom én is hasonlóan jártam (én mást progiztam).


Kérem csak olyanok írjanak akik foglalkoznak a Silva féle Agykontrollal, és értek el sikereket is.

Azért fontos ez nekem mert sztem pont azért nem érek el sikereket,mert sajnos ngyon sok a negatív gondolatom.És nehéz pozitív dolgokra gondolni.Egy egyszerű példa,amit sajna megéltem már: Ha munkanélküli vagy (és persze közben programozol h találj munkát),nehéz nem gondolni arra h munkanélküli vgyok, otthon ülök,unatkozom stb.


2011. okt. 20. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki kell mozdítanod magad abból a helyzetből amelyikben éppen vagy és amin változtatni szeretenél az biztos hogy nagyon nehéz de nem lehetetlen!Saját példámból indulok ki mert tudom milyen nehéz otthon búslakodni amikor csak a negatív gondolatok vesznek körül és is voltam munkanélküli,kilátástalannak éreztem a helyzetem már már annyira végem volt,ugy befordultam tudtam ha nem változtatok valahogy akkor nekem az öngyilkosság már szinte feloldás lenne:(Nagyon csúnya gondolatok fordultak meg a fejemben de amikor az ember annyira mélyponton van gyorsan változtatni kell mert valóban belehülyül!Nekem sikerült bizony pozitív gondolkodással és a mai napig pozitív hozzállással ma mára már sikerült kikecmeregnem a mélypontról és ugy érzem teljes életet élek!Minden vágyam volt hogy külföldön éljek és itt vagyok nagyszerű párom van,és tudom minden csakis rajtam múlik és lehetőség,kiskapuk tárháza nyílt meg előttem!Otthon se párom,se munkám,se barátok,se életem:(Változtatni nagyon nehéz de hidd el hogy muszáj és neked is sikerülhet vagy igy vagy ugy de ha nagyon akarod eléred amit szeretnél:)Sok sikert neked az életben!Erőt,kitartást és nagy adag pozitív gondolatokat:)
2011. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj, ezt a mondatot nagyon gyorsan felejtsd el! Ennyi negativitást egy mondaton belül! :D


Helyette: Mindenről csak a jó dolgok jutnak az eszembe! Csak a jó híreket hallom meg! Mindenben megtalálom azt, ami a segítségemre válik! És hasonlók....


Ha munkanélküli vagy, ne azt programozd magadnak, hogy találj munkát, mert (ahogy írtad is) ez kifejezi azt, hogy nincs munkád, tehát ott van a rossz érzés benned.


Ami nekem bevált! De pontosan csináld meg és ne legyél lusta leírni! Vegyél elő egy papírt és egy tollat. Ha van olyan szín, ami számodra nagyobb jelentőséggel bír, akkor olyan színű tollat válassz. Pl.: arany színű toll--gazdagság, piros színű--boldogság...


Írd le minimum(!) egy A4 lapra, pontokba szedve, hogy milyen munkahelyet képzelsz el magadnak. Pl.: kedves kollégáim vannak, jó-fej főnököm van, rugalmas munkaidő, saját íróasztal, 30 perc alatt beérek a munkahelyemre...stb... és mindent, amire csak vágysz írd bele! A környezeted, azt, hogy hogyan érzed magad nap, mint nap (boldogan megyek reggelente dolgozni).


Ezt olvasd el legalább egyszer naponta, éld bele magad a szituációba és hidd el, hogy mindez valóság!


Nekem bevált! Egy barátom tanácsolta, és neki is! Minden pont teljesült! Az a lényeg, hogy érezd át a boldogságot, hogy mennyire szeretsz ott lenni!


Ha tudod miről szól az agykontroll, akkor azt is tudnod kell, hogy nem használunk semmilyen negativitást kifejező szót, hanem megcseréljük pozitív tartalmú dologgal. Erre figyelj, egy idő után átáll az agyad, csak eleinte nehéz.


Pl.: Ahelyett, hogy azt mondanád:

"Nem fáj a fejem, nem fáj a fejem.." Mondd ezt:

"Elmúlt a fejfájásom, egyre jobban érzem magam."


Remélem segítettem és hasznodra válik!

2011. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek nagyon szépen megfogalmaztad!:)

Ez az igazi agykontroll!Bele kell élned magad a pozitív dolgokba utána bevonzod és igen csakis a jó dolgokra koncentrálj és azok valósággá válnak!:)Fontos hogy ha nem hiszel benne akkor is beválik!Nekem is sikerült!:)Át kell programoznod az agyad a gondolataidat és negatív dolgok helyett pozitív gondolatokat kell "elültetned".Ilyen egyszerű és egyben ilyen nehéz ez!Hajrá!

2011. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Írd le minimum(!) egy A4 lapra, pontokba szedve, hogy milyen munkahelyet képzelsz el magadnak. Pl.: kedves kollégáim vannak, jó-fej főnököm van, rugalmas munkaidő, saját íróasztal, 30 perc alatt beérek a munkahelyemre...stb... és mindent, amire csak vágysz írd bele! A környezeted, azt, hogy hogyan érzed magad nap, mint nap (boldogan megyek reggelente dolgozni).


Ezt olvasd el legalább egyszer naponta, éld bele magad a szituációba és hidd el, hogy mindez valóság!



Igen ezt már rég megtettem,és már kb 1 éve napi 1szer elolvasom,vmikor nem élem magam bele,de akkor is elolvasom, és tudom h az is számít!

Mert most nincs rossz munkahelyem,csak éppen pont nem ott ami a papíromon van.

Nálam vmi tuti nem stimmel h a nagy sikereim nem akarnak bevállni (töröl).

A segítséget azért köszönöm,csak azért előjön egy pici irigység h sok embernek összejönnek a dolgok,nekem meg nem (töröl).

2011. okt. 22. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!