Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Be lehet vonzani szerelmet...

Be lehet vonzani szerelmet fiktív személy alapján?

Figyelt kérdés

Na, elég hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de itt megmagyarázok mindent.


A helyzet az, hogy azt hiszem, beleszerettem egy képregény szereplőjébe xD


Ha eleget koncentrálok rá, bevonzhatom a Földi hasonmását? Mennyi az esélye, hogy egyáltalán találjak valakit, aki olyan, mint ő? xD


Elég komolytalan kérdés, tudom, de azért a nagyon szkeptikus/lenéző válaszokat mellőzzétek, légyszi.


2011. aug. 19. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem képregény szereplőt próbálok, hanem a saját kitalált személyemet, de még életemben nem láttam hasonlót sem... (Lehet csak én csinálom rosszul, és másnak, vagy épp neked sikerül.) :)
2011. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Én Loisba vagyok szerelmes.(Family guyból)
2011. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet. A képregény szereplőit emberek találják ki, ők ruházzák fel őket személyiségjegekkel.
2011. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Végülis ez ugyanolyan, mintha meglenne az ideálom, hogy milyen személyt szeretnék bevonzani, nem? Csak itt konkrétabban ki van találva.
2011. aug. 19. 23:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Hm. Nem sok esélyt látok rá, hogy megtörténjen. Sok tapasztalat kéne hozzá, meg hogy értsd is amit csinálsz, ne csak úgy fogd magad, és sokat gondolj/koncentrálj rá. Próbálkozni azért még mindig lehet.
2011. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem komolytalan kérdés, dr. domján laci is beszélt ilyenről az agykontroll előadáson.


Többen találták meg úgy a boldogságot vkiben, akit azelőtt nem is ismertek. Az egyik legérdekesebb eset, amit laci mesélt, h egy srác komoly listát készített arról, h ő milyen lányt akar magának: szemszín, magasság, hajszín és még sok-sok más. A kitartó programozásnak hála egy belgiumi csajjal hozta össze a sors, aki teljes mértékben megfelelt a listán felsorolt kritériumoknak (legalábbis nagymértékben). Ha jól emlékszem, lacinak mutatott is képet a lányról, és ő is láthatta, h ez nem hazugság.


Az elmetükre-technika a legjobb ennek a lehetőségnek a kihasználására.

2011. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Valóban. Ha a fizikumod nem elég, hogy elérd, amit akarsz, there is always the devil...
2011. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 sas15 ***** válasza:

be lehet csak felesleges...

mindenkinek meg van írva hogy ki lesz a párja...ezen nem változtathatsz

2011. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És nem lehet, hogy az van megírva, akit be akarok vonzani?.. Különben sem életem párját keresem még...
2011. aug. 21. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!