Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy magyarázzam el a barátnőm...

Hogy magyarázzam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Bár sokat hibáztam és mióta mindenki menekül előlem egyre többet hibázom, akkor lennék boldog ha mellettem lennének, nem menekülnének szükségem van rájuk és hogy ne elfelejtetni akarják magukat velem, hanem megismerni engem önmagamért szeretni és jó lenne ha megértenék meg szeretném mutatni milyen vagyok?Pont a menekülésük az ami miatt sűrűn magam alatt vagyok.Köszönöm a segítséget! mejutka 23/l És mielőtt elkezdené valaki hogy keressek új barátokat, én szilárdan hiszem hogy minden ember pótolhatatlan drága kincs!
2011. okt. 7. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

ha nagyon kötöd magadhoz őket és rájukerőplteted, akkro naná, hogy menekülni fognak.


Ha valaki ilyen szinten picsogós, azt midnenki elkerüli.

2011. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is ismersz.... és én nem azt kértem hogy ismeretlenül véleményt alkoss rólam hanem hogy a kérdésre válaszolj.
2011. okt. 7. 14:34
 3/5 Fromjezus ***** válasza:
100%

Esku elolvastam 3szor de nem ertem mit szeretnel???

Foleg agykontroll temakorben???

2011. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt hittem, csak én nem értem...megnyugodtam :)
2011. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 valasz88 ***** válasza:
Fel sem foghatom a kérdést, azt hiszem.
2011. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!