Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól, hogy két ember szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy két ember szerelmes egymásba, még nem ismerik egymást teljesen. Ez ugye így van? Hogy magyarázzam ezt el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Mosolyszünet, megcsalás és minden mögöttünk van már mióta 3 hónapja megismerkedtünk. Magas fokon izzott és alakult ki köztünk a dolog és kegyetlen veszekedéseken vagyunk túl, de ettől még nem ismerjük egymást teljesen. Úgy érzem azt hiszi hátat fordítok neki, ha valamit nem ért. Pedig bízhatna bennem, erre minden oka megvan. Jelenleg is úgy vagyunk, hogy szakítás után, lecsendesült vizeken, de szeretem és tudom, hogy félreértések miatt voltak a legrosszabb dolgok.
2011. aug. 17. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosolyszünet, megcsalás és minden mögöttünk van már mióta 3 hónapja megismerkedtünk. - ezt van értelme folytatni????
2011. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy a szerelem kevés, barátom. Ez van. Az, hogy két ember sosem ismerheti ki egymást teljesen, általános érvényű igazság. Ha ezt nem hajlandó megérteni/elfogadni, akkor lyukat is beszélhetsz a hasába, menthetetlen a helyzet, újabb félreértések jönnek majd, csak belerokkantok mindketten, annak meg nincs értelme. 3 hónap után nem természetes az, hogy volt már megcsalás, hatalmas veszekedések, stb. Lehet, valakinél az, de ad ez a kapcsolat neked annyit, amennyit elvesz tőled?


Lehet, hogy én nem fogtam a lényeget, de szerintem ezt kár erőltetni... ha egy ezidáig jól működő kapcsolatról lenne szó, alap, hogy igyekszel megmenteni, de nem hinném, hogy volt ez valaha is jó.


18L

2011. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megismerni valakit sokkal hosszabb folyamat mint beleszeretni.
2011. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen ez elég "furán" hangzik 3 hónap után már történtek ilyesmik. Első reakcióm nekem is az lenne h ez a kapcsolat egy nagy tévedés. De előfordul az is sok párral h összecsiszolódnak a gondok hatására. De ez a 3 hónap még semmi, az is lehet h fellángolás. Idővel derül ki
2011. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

15:48-asnak


Kérdés, hogy megéri-e rászánni az időt arra a kapcsolatra, ahol már a 'rózsaszín köd' időszakában is volt megcsalás.

2011. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!