Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kell hipnotizált...

Hogyan kell hipnotizált állapotba ejteni valakit?

Figyelt kérdés

Például ott a gyors hipnózis amikor a hipnotizőr fogja az alany kezét és a tarkóját közben a szemébe néz de ettől még miért esne valaki ebbe az állapotba kipróbáltam a tesómon de nem működött.Akkor mi a titka?

Én csak tudni akarom , hogy mégis mit csinál másképp egy hipnotizőr,mert nem hiszek a szememnek amikor látom,hogy a videóban nem tudja mozgatni a karját a csaj.

http://www.youtube.com/watch?v=Q683PbadyAg


Hihetetlen nem hiszem el pedig tudom,hogy ilyen van.Léci nyújtsatok egy kis segítséget miért van az,hogy pár másodperc alatt a hipnotizőr képes arra,hogy a csaj ne tudja használni a karját.Én is megcsináltam ezt a tesómmal és semmi.Pedig nem néz ki nehéznek hát csak beszél hozzá meg fogja,hogy hipnózis alá ejtse a csajt.


2011. okt. 9. 04:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
A hipnotizőrők hosszú tanulás után tudnak hipnotizálni,és a tevékenységüket szigorúan ellenőrzik. A legtöbbjüknek orvosi képzettségük is van.
2011. okt. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
51%
orrbafingod és transzba esik
2011. okt. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ennek a folyamatnak nem ismerjük a fizikai működését, de ahogy a "tesódon végzett kísérleteddel" is igazoltad, nem egy kéz és tarkóhoz érintés a kulcs. :)


Ahogy az első válaszoló írta, ez egy szakma, amit elsősorban gyógyításra használnak, ezért komolyan kell venni, még ha bemutató jellegű is, mint a videón.


A hipnotizőr energiáról beszél, ami nyilván valahogy el tud venni a nő karjaiból. Párhuzamot vonva a Thai chi, Chi kung és Kung fu gyakorlatok is egyfajta belső energiára (chi) épülnek, aminek mesterei hajmeresztő mutatványokra képesek.

2011. okt. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vok (bocs csak megjelöltem a kérdést)
2011. okt. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hipnotizálás lényegében az agy "théta" módban való léte. Ez egyfajta álom-állapot. Nehéz elérni, még önmagunknál is, de lehetséges.
2011. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha tökéletesen komoly és határozott vagy, elérheted azt, hogy abba az állapotba kerüljön. A hirtelen kézrántás egy nagyon rövid tudatlan állapotot okozhat, amikor előjöhet a tudattalanjában korábban bekerülő állapot képe. Próbáld meg egy-két héttel később, hogy úgy mész hozzá, hogy most már megértetted a hipnózist (valami titkos forrásból :D). Határozottság, céltudatosság. De lehet, hogy nem kéne ezzel játszani gyerekek :D
2012. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 iotorrent válasza:
2016. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Slash49 válasza:
A hipnózis nem Théta állapot, hanem Alfa, de ne zavarjon. A hipnózis lényege az agyi neuronok vezetése vagy ingerlése, ezzel az agy vezérlését kapjuk meg. Nem kell hozzá éves tapasztalat, de jó ha tudod mit miért csinálsz. Viszont ehhez egy különleges képesség kell, ha ugytettszik akkor szuper erő. Bioenergia, vagy nevezd aminek akarod. Előttem jól mondta a Chi dolgot az egyik hozzászóló. Van aki ezzel született, mint én. Energiát vagyok képes mozgatni, leadni, elvenni, tisztítani. Ez által tudok gyógyítani. 25 rákos embert gyógyítottam meg, és mai napig virulnak. Viszont az én energiám nagyon nagy, és erős, süt! Vannak akiknek nincsennek, de azok ha belelendülnek sem tudnak hipnotizálni. Ahhoz 10 évig kellene meditálni elzárva mindentől, a tested lelked megtisztításához, és a lelki békéd megleléséhez. Utána tanulhatod meg a saját energiáid mozgatására. A Thai Chi nagymesterek fegyverként is használják az energiájukat.
2016. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 luckyscooter92 válasza:

Hát ne várj sokat attól, hogy hipnotizálni fogsz

Viszonr itt az utolsó aki irta, hogy sok energiával rendelkezik meg minden... hát ugye ezt ő se hitte el?

2016. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Írd be a gugliba (google-be), hogy Gyors hipnózis. (Ott egy webnode által készített oldalra menj rá.


De véleményem szerint ne hipnotizálj, hanem mondd meg a párodnak egyenesen amit szeretnél tenni(szakítás)...


De ezt dönts el te!

2017. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!