Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudnám a legkönnyebben...

Hogy tudnám a legkönnyebben "irányítani" a tudatos álmomat és hogy tudnám elérni hogy abba az állapotba kerüljek, amiben irányítani tudom?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 23:09
 1/5 anonim válasza:
ez engem is érdekelne
2010. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem alszol mélyen, nálam akkor szokott ilyen lenni, mikor alíg alszok és még hallom h mi van körülöttem, és utánna nem is alszok rendesen, hanem felkelek (velem ilyen délutánonként szokott lenni) és utánna elég kipihent is leszek, de igazából nem értek hozzá, csak tudom h velem ilyenkor szokott ilyen lenni.
2010. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kezdj el naponta többször ún. valóságellenőrzéseket csinálni. megnézheted a kezeidet, vagy a falnak nyomhatod a tenyeredet stb.

ez ha szokássá válik, akkor álmodban is egyszer csak megcsinálod. ekkora rá fogsz jönni, hogy álmodsz, mert a kezed színe más lesz, a falon pedig át tudod nyomni a kezed. innentől kezdve már abban az állapotban vagy, hogy irányítani is tudod, hogy mi fog történni.

2010. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: nekem ez bevált. amikor már ebben az állapotban vagy, akkor márcsak arra kell figyelni, hogy ne nézz egyszerre egy pontba sokáig, kezdj el forogni stb. és akkor ebben az állapotban maradsz.

ha nagyon gyorsan elkezdesz forogni, akkor a az az érzeted is lehet, hogy elhagyod a testedet, és a tested felett repülsz, le tudsz nézni rá, látod ahogy alszol, át tudsz menni a falakon, ablakon stb.

2010. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Meditációval.
2010. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!