Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Létezik valamilyen módszer...

Létezik valamilyen módszer arra, hogy fel tudjak idézni egy pillanatot?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy nem találok valamit, ami nagyon fontos és nem tudom hova tettem, vagy hol hagytam el. Nélküle nem tudok dolgozni.
2011. nov. 4. 10:59
 1/2 Antimod ***** válasza:
Agykontrollal megoldható, de ehhez nem árt némi gyakorlat. Mélyülj el egy nyugodt helyen, és próbáld meg felidézni azt, amikor még megvolt, hátha beugrik, hova tetted. Egyszer-kétszer már nekem is segített ez a módszer.
2011. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megfájdult a fejem. Amúgy egy hardver kulcsot keresek. Addig eljutottam az emlékezésben, hogy amikor a gépet elhoztam, odaadták a kulcsot is. De ebben is csak 80%ban vagyok biztos. Régebben nagyon jól működött nálam ez a dolog, hogy vissza pörgettem az eseményeket, még arra is vissza emlékeztem ,hogy milyen ruha volt rajtam, mert ez is lehet fontos, de mostanában valahogy úgy érzem, arra emlékszem amit hinni akarok.
2011. nov. 4. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!