Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » élhet együtt 2 rák jegyü...

élhet együtt 2 rák jegyü ember hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem, megtiltom!!
2011. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat nem sokaig birnak egyutt, ossze-vissza csipkednek egymast.
2011. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
még véletlenül sem, sőt bármilyen más jegyűvel együtt élhetnek csak egymással nem -.- most komolyan ezért elszalasztanád a lehetőséget hogy együtt legyél valakivel??
2011. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok és én is rák vagyok és a párom is .Egyikünk sem enged.) de megvagyunk álltalában egyet akarunk de vannak viták h ki döntse el:) Köszike
2011. nov. 1. 15:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos törvény tiltja :( Kemény bírság jár érte!
2011. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Sajnos azonos csillagjegy szülötteinek nem javallott az együtt élés, mint ahogy két balkezes, 2 kétbalkezes, vagy két kék szemű embernek sem. Főleg ha azonos neműek..
2011. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

utolsó: ott a pont!

persze, élhet. nem az a meghatározó, hogy a szüleitek mikor d*gtak, hanem az, hogy milyen géneket örököltél...

2011. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsed el te! Azért mert az asztrológia azt mondja, hogy "jaaaaajjj nem szabad mert fájni fog és ártassz magadnak" azért nem muszáj a szerint élni. Változtass magadon, hogy más is változzon (ha kell). Az életben magad döntöd el mi lesz jó és mi lesz rossz neked és másoknak.
2011. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
68%
Ha párod asztrológus, akkor hagyd ott, mert megkeresíti az életed, ha nem akkor ne figyelj oda, mert az életed Te irányítod, nem az asztrologia!
2011. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az Isten állatkertje...
2011. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!