Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ismertek olyan könnyen elsaját...

Ismertek olyan könnyen elsajátítható technikákat, melyekkel előző életembe, életeimbe visszamehetnék?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 20:00
1 2
 1/17 x) ***** válasza:
92%

Miért akartok visszamenni az előző életetekbe? Miért nem lehet egyszerűen a jelenben élni?Az sem biztos hogy több életünk volt...

Amúgy hipnózissal állítólag vissza lehet de nagyon kevés ember ért igazából a hipnózishoz. Nagyon nehéz igazi hipnotizőrt találni.

2011. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
kemény drogok
2011. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20:24 :D,meg a jövö eletedbe is atmesz mi? :D
2011. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Úristen,szerinted ez lehetséges?

Ez abszolút abszurd!!!

Egyébként 20:05 hipnotizőrök közül sok van csak el kell menni egy jó pszichológushoz el kell menni,ő biztos tud valakit ajánlani

2011. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Igen, lehetséges, de nem úgy, ahogy legtöbben gondolják / a filmekben bemutatják.

Inkább hasonló ahhoz, mintha meditációban, álomban feljönne valami emlékkép az "előző életedből". Egyébként azt mondják, hogy a hipnózisnál biztonságosabb a technika, mert nem fogsz olyasmit látni, amit nem tudsz feldolgozni.

2011. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szinte biztos vagyok benne,hogy jelen életem buktatóinak forrása előző életemben gyökeredzik.Megpróbálom az ajánlott módszert megszerezni.Köszönöm még egyszer.
2011. nov. 9. 22:32
 7/17 anonim válasza:
Én egyszer jól bepiáltam, és gladiátornak képzeltem magam, és azt mondták, hogy az voltam előző életemben... szóval te is piázz be, és amit csinálsz, az voltál...
2011. nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Szia!


A legjobb megoldás az, ha Szcientológia szóló auditorrá válsz. Ebben az esetben saját magad képes leszel visszatérni bármely előző életedbe, s pl. egy akkor megtanult nyelvet visszaszerezni. Ehhez persze sokat kell tanulni és szinteket teljesíteni. Bajba kerülhetsz ha ezt más módszerrel próbálod megtenni, mivel ki kell tudni kikerülni a csapdákat. Ugye nem akarsz rosszabb állapotba kerülni, mint amibe voltál?

2011. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 lamiki válasza:

Ha azért akarsz visszamenni előző életedbe, mert keresed a válaszokat, hogy miért olyan az életed amilyen akkor kerestesd meg a saját pálmaleveledet.

[link]

Ha van pálmaleveled (mert nem mindenkinek van)abban le van írva a jelenlegi életed a felolvasás napjától a halálod napjáig 4-5 éves intervallumokban a főbb események , sőt ha kíváncsi vagy rá azt is megmondják pontosan mikor és hogyan fogsz meghalni, mert ez is le van írva benne, valamint az előző életedről is sok minden, hol és hogyan éltél, mit csináltál, hogy bántál az emberekkel milyen dolgokat cselekedtél stb.

2011. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Itri válasza:

Sziasztok!


Óva intelek a hipnózistól vagy egyéb technikáktól, amelyekkel megpróbálsz visszamenni az előző életedbe! Én abban hiszek, hogy egy életünk van, viszont a halál után van folytatás az örökkévalóságban. A Biblia azt írja, hogy "elvégezett dolog, hogy az emberek egyszer meghaljanak, azután az ítélet". Viszont ha bepróbálkozol a hipnózissal vagy más okkult dologgal, akkor az ördög hálójába kerülsz! A Biblia választást kínál: élet (Istennel) vagy halál (az ördöggel) - válaszd az életet!

2011. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!