Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szubjektív kommunikációval 1...

Szubjektív kommunikációval 1 este üzenhetek 2 embernek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te.. üzenj már nekem!
2011. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is.

Bár ha 8-10 felest bedobok, talán hallani is fogom.

2011. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért a szubjektíven kívül milyen kommunikáció van még?
2011. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Viccesek vagytok.:) De nem ti vagytok sztem az elixir az én problémámra...
2011. nov. 15. 20:30
 5/11 anonim ***** válasza:
több embernek, csoportnak is lehet üzenni. ez esetben szinteden azt mondd: "akkor akarok és akkor fogok fölébredni, amikor a csoport többsége fogékony lesz az üzenet vételére". a te esetedben a "csoport többsége" helyett a két ember nevét mondd. sok sikert! :)
2011. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nah végre 1 értelmes válasz! Köszi:-) Gondolom, nem probéma az, ha a 2 embernek teljesen más üzenetet küldök, és ez a 2 ember nem is ismeri egymást. Az egyikhez szakmai kéréssel fordülok (állásügy) a másikhoz pedig magáncéllal.
2011. nov. 15. 22:00
 7/11 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés. szerintem nem gond. csak képzeld mgad elé az illetőt, akinek üzensz! :)
2011. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 minecraft2 ***** válasza:

Majd írd meg légyszíves hogy mire jutottál!

Én tapasztaltam már érdekes dolgokat h u.azt álmodtam egy haverommal.

2011. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek sem határok, sem korlátok. Bármilyen határt, vagy korlátot érzel azt Te magad tetted/teszed oda. Annyi embernek üzensz, amennyinek csak akarsz és nem kell az éjszaka sem felkelni, persze, ha Te így szeretnéd csinálni semmi akadálya. Nincsenek korlátok! Ha korlátot érzel, azt Te tetted oda!:)
2011. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 slywer válasza:
Szerinted az msn,vagy a cset hogy működik?Ott egyszerre több emberrel is "társaloghatsz"....mi az a 2....?
2011. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!