Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h egy fiút, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h egy fiút, én nagyon helyesnek látok, szerintem az is, mások meg azt mondják rá hogy ocsmány. Ennyire szubjektív a szépség? :O

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 16:46
 1/6 napietus ***** válasza:
igen, ennyire :) képzeld el, hova menne a világ, ha mindenkinek ugyanaz tetszene...semmi jó vége nem lenne annak :D
2011. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is Egy fiú ne Szép legyen, hanem helyes. Sokszor a csúnyaság már-már szexepil, az teszi helyessé. Egy fiú arca legyen karakteres, de ne szép, mert az általában a 8 éves kisfiúké.

Amúgy meg igen.

Mindenkinek más az ízlése. Mindenkit más vonz. És inkább örülj, hogy mások nem tartják annyira vonzónak, mert legalább ne akarják majd lenyúlni ;)

2011. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyire szubjektív. Én is jártam így, a pasi, akin megakadt a szemem, az összes barátnőm szerint ronda volt, mint a bűn.

Az a lényeg, hogy neked tetsszen.

2011. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem az a fontos, hogy nekik tetsszen. Ha szereted nem fogod csúnyának tartani és a hibát sem veszed észre (vagy ha igen akkor is elnézed neki, mert szereted). Ne hallgass másokra!
2011. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Darkavid ***** válasza:
Kedves 19:05!Ha valakit szeretünk a csúnyaságát nem tartjuk hibának.De amúgy meg ha én szeretek akkor az számomra nem csúnya.Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én azért is szeretek bele valakibe mert szerintem szép(az mindegy hogy 80%-ban a belsőt nézem az a 20% külső is jelent valamit és ha nincs meg a 100% akkor az szerintem nem nevezhető szerelemnek)Ja és ráadásul hiába van meg a 100% kell még 1 összetevő!Az a bizonyos bizsegés amikor a közelében vagyunk.Na ez a SZERELEM.
2011. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szubjektív. És ha már valaki a barátnőidnek akar felvágni egy pasival, szerintem sokkal szebb, ha egy valódi, boldog, szerelmes kapcsolattal vág fel, mintsem egy mulandó románccal, "gyönyörű" fiúval.
2012. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!