Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Eddig úgy gondoltam, hogy...

Eddig úgy gondoltam, hogy Vízöntő vagyok. Február 19. -én születtem. De egyre több horoszkópban ez már halak. Az igazság tényleg az, hogy jellemző rám mindkét jegy. De ha kérdezik, milyen jegyben születtél, mit mondjak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Mond meg, hogy mikor születtél, majd eldönti, hogy mi a horoszkópod.
2011. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Olyan nincs, hogy valakire mindkét jegy igaz. A csillagjegy egyértelműen és minden más kétséget kizáróan pontosan megmondja, hogy milyen személyiség vagy, milyen munkát kell vállalnod és milyen asszonyod/urad legyen.

Szállj jobban magadba és a bolygók együttállása miatti jellemzőid alapján határozd meg, mikor is születtél. Ez tudományosan bizonyított módszer.


Ha esetleg bármi kétséged merülne fel, hívd fel az asztroshow-t, ahol szakavatott tehetséges és emberfeletti tulajdonságokkal rendelkező médiumok megválaszolják eme kérdésed. Többen varázserővel bírnak, válaszd a kérdésednek legmegfelelőbbet. A hívás díja 475ft/perc.

2011. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én 20.án születtem és sokáig én is úgy tudtam hogy vízöntő vagyok. Egy ideje már én is azt látom hogy ez halak.

Egyébként én egyáltalán nem hiszek ebben. Gondolj bele aki éjfélkor születik annak más lenne a jelleme ha pár perccel később születik?

Egyébként ha neked ez fontos, mond azt a jegyet ami jobban jellemző rád vagy jobban magadnak érzed!

2011. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te még vízöntő vagy. 20tól van a halak. Bár eztis néha úgy 'irják, h 21től, de nam. 20tól. :)
2011. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok. ÉS ez nem igaz, hogy nem jellemezhet mminket egyszerre kettő csillagjegy. Ez pont akkor van, a kettős ''jellem'', ha valaki a határnál születik, mint pl te.
2011. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na meg akkor van kettős jelem, ha Halakban, Ikrekben, vagy Nyilas jegyben született valaki
2011. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kos március 21 -április 20-ig tavaszi napéjegyenlőség

Bika április 21-től május 20-ig

Ikrek május 21-től június 20-ig

Rák június 20-tól július 20-ig

Oroszlán Július 21-től augusztus 20-ig

Szűz augusztus 21-től szeptember 20-ig

Mérleg szeptember 21-től október 20-ig

Skorpió október 21 től november 20-ig

Nyilas november 21-től december 20-ig

Bak december 21-től január 20-ig

Vízöntő január 21-től, február 20-ig

Halak február 21-től március 20-ig

Ha a tavasz napéjegyenlőség nem 21-től kezdődik, hanem később, 22, vagy 23, akkor az egész évben eltolódik a többi jegy is

2011. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!