Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bika horoszkópra mi jellemző...

A bika horoszkópra mi jellemző? Mármint emberi tulajdonság

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Minden bikára jellemző, hogy április 20. és május 20. között született.
2011. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

anyagiasak, nehezen barátkoznak és imádják a szexet.


egy bika

2011. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ...gyagyák...
2011. okt. 20. 13:08
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
te vagy a legnagyobb gyagya, mert annyi eszed nincs, hogy utána nézz a google-n.
2011. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 2. írt, az teljesen igaz, szóval ne értem miért gyagyázod le...

lassúak, szeretik a megszokott és jól bevált módszereket, nem szeretik a változást, makacs, türelmes (a legtürelmesebb jegy, de ha betelik nála a pohár... jajjj), szereti a kényelmet és a szépet (finom ételek, kényelmes bútor, szép nők/helyes pasik, autó, motor, ruha, ékszer...) hűséges, ragaszkodó, érzékeny, megértő, őszinte, akaratos...

2011. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azt tudom...köszi neki, de a többiek minek mennek bele az ,,ezotéria,, részbe mikor nem hisznek az ilyen dolgokban
2011. okt. 22. 12:55
 7/11 A kérdező kommentje:

és azért írtam többes számba mert az első válszoló azt írta hogy "állatra nem tudok emberi tulajdonságot mondani"


viszont az a fura hogy az eltűnt, csak nem tudom hova, szoval nem a másodiknak mondtam vagy a harmadiknak ... mind1

2011. okt. 22. 12:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én bika vagyok kellő önismerettel.

pozítív tulajdonság: hűséges, ragaszkodó, nagyon tud szeretni, őszinte, művészi hajlamok, megfontolt, nagyon türelmes,( egy kosnak ikreknek, vagy oroszlánnak néha már már felfoghatatlanul, tapasztalat :D )

negatív: túlságosan ragaszkodó lehet, nehezen lép túl dolgokon kapcsolatokon, kicsit lassú, körülményes, makacsok tudunk lenni, ja és még egy bár ez szerintem inkább pozitív tulajdonság ha megcsalnak minket akkor nem igen van visszaút, zero tolerancia :)

2011. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Az előző válaszoló (8/8)teljesen pontos leírást adott a bikákról (bika vagyok, én is kellő önismerettel). Egy dologban különbözöm: én megbocsátom a félrelépést, de ez azzal magyarázható (a hülyeségemen kívül), hogy nehezen tudok elszakadni személyektől. Egy barát cserbenhagyása is megvisel, nemcsak egy szeretőé.
2011. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen a barátság nagyon fontos, ha egy barát megbánt az nálam is felér egy megcsalással. Leginkább ha visszaél a bizalmammal valaki;

Én is meg tudok bocsájtani,volt hogy túlléptem szintén a ragaszkodás miatt, de onnantól valami megtörik bennem és ez szakításhoz vezet( inkább a jövőre értetem a zero toleranciát, önmagam ismeretében) akármennyire szeretnék nem nagyon tudok túlmenni a gondolaton.. arról nem beszélve hogy nálam kiemelten fontos a bizalom annak pedig annyi ha megcsalnak. Szerencsére eddig nem sok ilyenben volt részem, nagyon remélem hogy egy hűséges, házias, szép lányt találok magamnak mielőbb! :) Ja és imádunk jókat enni, ezt ki ne hagyjam véletlen se! :D

2011. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!