Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hol beszélgethetnék és tehetné...

Hol beszélgethetnék és tehetnék fel kérdést agykontrollal kapcsolatban hozzáértőknek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanfolyam, vagy interneten keresztül, ismerőseiden keresztül felkeresel személyesen olyan embert, aki ért hozzá és segítene neked bérmentve barátilag. Más ötletem nincs.
2011. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajna nincs az ismeretségi körömben agykontrollos. :(
2011. dec. 7. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
hidd el, nem hiányzik neked ez a paraszt vakítás
2011. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az agykontroll pont azt tudja, mint bármelyik vallás: belső hitet ad, és eszközt, hogy legyőzd a nehézségeket, pozitív erőt sugároz feléd.

Az egyetlen ok, amiért sokan fordulnak az agykontrollhoz az az, hogy a kommunista diktatúra során hatalmas negatív kampány folyt minden egyház ellen, így az emberek már nem emlékeznek rá.

De ha a vallást másképp hívod, mint l. vallás, akkor rögtön rendben van, sőt még fizetnél is érte.

Menj templomba! Az ingyen van.

(tudom miről beszélek, voltam már tanfolyamon)

2011. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 glaslo1 válasza:
DR. EGELY PROFESSZOR ÚRHOZ KÉRJ SORSZÁMOT!
2011. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ő kicsoda? :D
2011. dec. 11. 18:24
 7/7 m68 válasza:

A legegyszerűbben a [link] oldalon tudsz tájékozódni, de valaki írta már fentebb: a legegyszerűbb, ha elmész alaptanfolyamra.

Mielőtt megijednél, a vallással kapcsolatos dolgokról íróval annyiban vitatkoznék, hogy nem teljesen ugyanaz a dolog, de vannak hasonló elemei. Például szükséged van hozzá rengeteg időre, hitre, és gyakorlásra, viszont annyiban teljesen más, hogy a mindennapi életben gyakorlati szinten hasznos dolgokat tanulhatsz meg, és itt nem a "hallottam, hogy látták, hogy mondták", meg "így meg úgy meggyógyult" jellegű történetekre gondolok, hanem olyanokra, hogy hogyan ne stresszelj be egy vizsgán, vagy hogyan fejleszd az olvasásértésedet, a memóriádat, stb. Én legalábbis ezt a részét találtam fontosnak, illetve ezt tudom használni, nekem idáig ér egyelőre az agyam, hogy ezekben a dolgokban tudtam növelni a teljesítményemet. Kötelezettségek nincsenek, attól az emlékeim szerint 15 ezer forinttól eltekintve, amit egyszer le kell szurkolni a tanfolyamhoz, mert utána aztán már tényleg csak rajtad múlik, hogy használod-e, vagy néhány próbálkozás után feladod, és azt mondod az egészre, hogy humbug. Ha nem kéred kifejezetten, még hírlevelet se küldenek. :) Akarat az viszont mindenképp kell hozzá, nem egyszerű elsajátítani a dolgokat, amit ott tanulsz, és nem rövid idő, amíg a 4 napnyi tömény információ le nem ülepedik, és el tudsz vele kezdeni előnyöket formálni. Ha ezeken túl érdekel olyan vélemény, ami nem szkeptikus, de nem is fanatikus, hanem inkább gyakorlatias, akkor szólj, privátban kifejtem bővebben.

2011. dec. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!