Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Bevonzhatok agykontrollal egy...

Bevonzhatok agykontrollal egy pasit?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek tudom, hogy tetszem, az év során sokszor felkeres, de pár hét után eltűnik. nincs ideje kapcsolatra. Én mégis szeretném, tudom, hogy neki is tetszem, és ő is neki, jól megértjük egymást.

Ha esténként üzengetek neki, van esély hogy újra felvegye velem a kapcsolatot?


2011. okt. 26. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van
2011. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Carlsokolbász ***** válasza:
Az sms célravezetőbb.
2011. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ird meg,ha bejött!

Drukkolok!

Èn megszoktam érezni ha férjem vagy kisfiam felhív telefonon!

Már tartom a kezemben mielött megszólal a mobilom.

2011. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
nem lenne egyszerűbb beszélni vele...esetleg. csak egy tipp:D
2011. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
biztosan azért nem ír sms-t, mert nincsenek olyan viszonyban már vagy nem mer.Nyilván ezért fordult az agykontroll felé...igen bevonzhatod, de csak akkor ha az ő tudatalattija "beleegyezik".sok sikert:)
2011. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen létezik a vonzás törvénye én sokszor próbáltam és nem volt eset hogy ne jött volna be, nézd meg: A Titok című filmet, jót tesz majd.
2011. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem a hókuszpókuszokban hiszek, meg az épp divatos varázslatokban, de az tény, ha egy hullámhosszon vagytok, akkor megeshet, hogy azt teszi, amit te nagyon szeretnél. Agykontrolltól és minden ezotériától függetlenül, szerintem vannak láthatatlan csatornák azok közt, akik fontosak egymásnak.
2011. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Egy" pasit bevonzhatsz, "egy bizonyos" pasit nem. Remélem, érthető a különbség. Neki is van szabad akarata.

Ha üzengetsz neki, attól még ő választ.


Minden esetre... mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Vagyis: ha nincs ideje kapcsolatra, az azt jelenti, hogy nem akar kapcsolatot. Felesleges reménykedned, neki most más dolgok fontosabbak.

Ill. még az is lehet, hogy a "nem akar kapcsolatot" = VELED nem akar.

2011. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bevonzani egy pasit? Ugyan minek? Azért, hogy erőszakkal a tied legyen? az csak csalódást okozhat neked és neki is.


Legyél természetes, mutasd azt aki vagy de mint nő legyél külsőre kívánatos ne egy a tucatból, hanem Te legyél magad a szép a kívánatos az okos eszményi nő, de soha ne látszódjon rajtad hogy annyira akarod őt!!

2011. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A bevonzás nem az erőszakkal való megszerzést jelenti ez nem mágia! nagy különbség a kettő között, az hogy vonzogatja az azt jelenti hogy üzengethet neki meg elképzelheti hogy együtt vannak és boldogok ez küldi a pozitív impulzusokat ami hatha ta másikra de attól még a másik dönt ennyi
2011. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!