Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez alfa volt? Próbálkoztam...

Ez alfa volt? Próbálkoztam egy széken ülve a meditációval relaxálással stb és egyszercsak azt vettem észre hogy furán érzem magam le van hajtva a fejem sajog a nyakam meg egy kicsit a derekam, aztán rá néztem az órára és kb másfél órával később volt.

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább elaludtál, és az alfánál messzebbre mentél, Théta szintre.

Mikor eléred a transzállapotot az alfa szintet, úgy érzed, hogy minden csendesebb, nagyobb helyen vagy, bizsergő érzést érzel a testedben, olyan, mintha egy kartondobozt tennél a fejedre a sötétben: érzed az atmoszféra változását. Olyan mintha minden életlen és elmosódott lenne. Transzban minden éles zaj fájdalmas.

Transzállapotba is máshogy érzékeljük az időt, rövidebbnek. Fél óra transzállapotban 10 percnek felel meg kb, vagy még kevesebbnek, ez a transzállapot mélységétől függ.

2011. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez Alfa volt!

Mondom, hogy vannak jó haverjaim is!

Még mindig, le akarsz menni, Alfára?

2011. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is bealudtál. Egy nagyon biztos alfa közeli pont amihez tudsz majd viszonyítani az akkor van mikor felkelsz. Próbáld ki, hogy még mielőtt felkelnél ha valamit elképzelsz sokkal élesebb képben jelenik meg.
2011. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzem, hogy nem muszáj alfa tudatállapotban lenni. Lehet théta állapotban is, és az már nagyon mély transz. Mint tudjuk minél mélyebb egy transz, annál hatásosabb, és itt most a mágikus munkára gondolok. Ha théta szinten vagy, tehát mély-transzállapotba, akkor még a dolgod tudatában kell lenned, éppen azon a szinten kell lenned, ahol még a dolgok tudatában vagy, tudod, hogy mély transzba vagy, és hogy mit fogsz csinálni.
2011. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahoyg irtak, csak belealudtal tudomasom szerint is. Alfa egy felületesebb szint, erröl irtak, a theta melyebb, de meg mindig a tudataban vagy, mi törtenik.
2011. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!