Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meg tudnánk azt csinálni,...

Meg tudnánk azt csinálni, hogy beprogramozzuk az agyunkat hogy egymással álmodjunk, és dolgokat osszunk meg egymással, majd utána éber állapotban megbeszéljük?

Figyelt kérdés
Ez is lehetséges, mondjuk egy idegen emberrel? talán egy profi a külsejére is emlékezhet? :DD
2011. dec. 25. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnánk.
2011. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem lehetséges , az agy sok mindent tud , csak nem használjuk .

érdekes eset , csak részben hasonló minap történt meg , a lányom a szobájában aludt , az édesapám ( 86 éves) a napaliba jó távol a szobától , megkértem rajzoljon valamit , a lányom 1/2 óra múlva jött ki és elhűlve látta hogy a papa rajza az asztalon , nem tudott szóhoz jutni ezt álmodta a papa rajzol .

2011. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hálókártyát nyomsz a fejedbe, illetve a másik ember fejébe is, rádugod a netre, aztán kérsz a microsoft-tól egy emberbe telepíthető windows live messengert, felveszitek egymást és elalszotok. full egyszerű :)
2012. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én wifi-t használnék
2012. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!