Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szeretnék egy bizonyos...

Ha szeretnék egy bizonyos orvoshoz járni terhesgondozásra, meg nála is szülni, mikor ezt megbeszéljük, illik rákérdezni, hogy mennyit kér a szülésért, vagy ez rosszul jön ki, valahogy máshogy kellene? Vagy csak én vagyok ennyire szégyellős?

Figyelt kérdés
Konkrétan Dr Fehér Andrásról lenne szó (Jászberény/Szolnok). Ha valakinek lenne esetleg tapasztalata és megosztaná velem, nagyon örülnék!
2011. aug. 6. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Doktor Úr! Szeretnék önhöz járni terhesgondozásra és szülni is önnél szeretnék. Megoldható? Az anyagi oldalát is meg tudnánk beszélni?
2011. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A dokimnál úgy működik, ha hozzá jár végig valaki gondozásra, szülés után nem mond összeget.Amennyit tud rá szánni az anyuka.Ha viszont csak szülésre kéri fel valaki, akkor az egyszeri rendelés tízszeresét kéri.Pl. 8000 egy alkalom, akkor 80.000 a szülés.

Minden orvosnál máshogy működik.Nyugodtan rákérdezhetsz a szülés összegére.Nem fog meglepődni a doki.Sokan megteszik, nehogy meglepetés legyen.

2011. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a magánrendelésére járnék, mert az Szolnokon van, hanem a berényi kórházba rendes rendelésre. Ez így megbonyolítja a dolgot?
2011. aug. 6. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem bonyolítja,de én a helyedben minenképpen rákérdeznék.Én ugyan bp.-i vagyok-itt is szültem 2x-a dokinőmm fogadott volt(a mai napig hozzá járok),a magánrendelésén 1 alkalom 14000 ft.Viszont a szülés(hüvelyi vgay császár)70000 ft.Még jó,hogy rákérdeztem(mert a 10-es szorzó-vagyis szülésért a 140 ezer ft-nem esett volna jól)
2011. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mikor én rákérdeztem a dokimnál, hogy mennyi nála a szülés (persze nem konkrétan így), akkor csak hablatyolt, hogy van a 0.5 %-os tej, meg a 1.5, és hát van 3.8 %-os is. De hogy ő melyikbe tartozik, azt nem árulta el. Végül az élet megoldotta, mert az ügyeletes orvosnál voltam kénytelen szülni.
2011. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, ezt meg kell kérdezni!


Hogy ne legyen olyan "nyers", be kell tenni több kérdés közé, ami érdekel, hogy lesz..

..hogy mi a menete, ha beindul a szülés, neked kell-e őt felhívnod, vagy menj be a kórházba, és majd onnan kiszólnak neki?

..milyen a szülőszoba, van-e lehetőség labdán vajúdni?

..Ön felé anyagilag hogy kell készülnöm?

2011. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!