Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A tisztánlátás lehetséges? Ha...

A tisztánlátás lehetséges? Ha igen, miért nem bizonyítja be senki James Randy-nek és markolja fel az 1000000$-t?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, kérdés a végén:

Agykontroll tanfolyamot végeztem és sikerült már bizonyos dolgokat megcsinálni (megálmodni egy rejtély megoldását egy regényben, megérezni, melyik tételt húzom a vizsgán, álmomban üzenni valakinek), de ezek csak akkor sikerülnek, ha nagyon-nagyon szeretném, vagy tényleg szarban vagyok. Ha viszont naponta gyakorlok (meditálok), akkor ezek a képességek megerősödnek. pl egyszer volt olyan (miután másfél hónapig minden nap gyakoroltam), hogy araszoltam a tömegben, és egyszer csak felvillant egy kép - mint egy emlék, hogy találkozom Sz-szel... és pár másodperccel később találkoztam vele. ÉS! pont úgy nézett ki, mint ahogy előzőleg láttam. nem is abból az irányból jött, nem láthattam :S

Ez a jelenség aznap még 1x megismétlődött.

ezen kívül egyéb "kis" dolgokat (mint az auralátás), sikerült megtanulni, de ha "úgy" nézek valakire(mondjuk az előadóra egy zsúfolt teremben), egyből visszanéz rám.

Nos, ha ilyenek történnek, attól én nagyon megijedek, bármennyire is érdekelnek ezek a dolgok.

De bebizonyítottam magamnak, hogy lehetséges.

Most a kérdés:

Szóval... bár szerintem meg lehet tanulni a tisztánlátást... de ha ez igaz, akkor miért nem ment el még soha senki James Randy-hez, hogy ezt bebizonyítsa és felmarkolja az 1 millió dollárt?

(nem, nem az a célom, hogy fölmarkoljam :)

egy kedves barátommal - aki szerint ez az egész hülyeség - folytom ezen vitatkozunk. és erre az érvre tényleg nem tudok mit mondani)


2012. jan. 3. 02:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Hát ez rohadt egyszerű.


1.lépés: Felmész a wikipédiára és megnézed James Randi hány éves(83) és az occupation rész alatt láthatod hogy bizony magician vagyis bűvész vagy varázsló.


2lépés: Levonod a következtetést,hogy 83évesen mennyi tapasztalata lehet mint okkult képességekkel rendelkező.


3.lépés:Elolvasod,hogy mi a követelmény az 1millióhoz:


"offering a prize of US$1,000,000 to eligible applicants[7] who can demonstrate evidence of any paranormal, supernatural or occult power or event under test conditions agreed to by both parties."


Silány angol fordításban,annyit,tesz:

..Felajánl egy 1millió dolláros díjat azoknak az alkalmas jelentkezőknek,akik bizonyítékot tudnak szolgáltatni,paranormális ,természetfeletti,okkult erőkről,olyan körülmények között,amelybe beleegyeznek a felek.



Nos ez kb azt jelenti,hogy olyan résztvevőt fognak választani,aki tud valamit de nem eleget és kb lejárathatják vele az egész témakört,és még ha olyan is menne oda aki bizonyítékot tudna szolgáltatni véletlenül,azt úgy megszégyenítik,vagy okkult erők segitségével blokkolják,hogy annak a munka elvégezhetetlen legyen.


Nos,a másik dolog ami még jelen esetben felmerül,hogy az igazi mágikus felemelkedést mindig titoktartás övezi,nincs benne fecsegés,így nem lesz igazi jelentkező sem.Nem még 1milka dolcsiért sem.

2012. jan. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én is úgy képzeltem, hogy ha képes lennék ilyesmire (látni mindennek az okát és következményét egyszerre), nyilván nem a pénzszerzés lenne utána az elsődleges...


igen, az elképzelhető, hogy direkt azokat válaszják a jelentkezők közül, akik a "legbénábbak" (legalábbis amiket eddig láttam a youtube-on a műsoraiból..) , és az nyilvánvaló, hogy több a jelentkező, mint amennyi műsorba kerül.(ehh... naiv vagyok, hogy erre nem gondoltam...)


az okkult képességre se gondoltam, mert elhittem neki, hogy tényleg lenézi ezeket a dolgokat.... :S

viszont ezzel a résszel nem is érvelhetek a vitámban. :)

elképzeltem az ismerősöm arcát (JR az okkult képességeivel gátolja a jeletkezőket XD). de igen, ez is elképzelhető.

Köszönöm a választ. :)

2012. jan. 3. 06:12
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

"De bebizonyítottam magamnak, hogy lehetséges."


Na ez jó! Magadnak bebizonyítottad?Én vegyész vagyok és naponta látom 100%-ban bizonyítva az anyag és energiamegmaradás törvényét.Erre mi történik emberek alapszinten kérségbevonják ezt pont olyanok akik tök hülyék tehetségtelenek a kémiához elemi szinten is.És ugyanilyen mentalitású emberek pénzenergiáért telefonálnak a TV-ben látható ócska szélhámosnak.Az ezerszer beizonyult kémiai tételek neki nem bizonyítékok a nyilvánvaló szélhámosság meg az.

2012. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Na és innentől indulhatna a vita.

A kémia területén,én nem mernék veled vitatkozni,de amíg olyan világban élünk,ahol sok mindent titkolnak és még állítólagosan nem fedeztek fel...

És az emberi agy működését nem térképezték fel 100%-osan.Addig szerintem ülj vissza a székedbe a pocskondiázással.

Ha vegyész vagy és valahogy idekeveredtél ehhez a kérdéshez,akkor legyen már annyi eszed,hogy utánajársz,dolgoknak azzal kapcsolatban,amit nem értesz.

Én se értek a kémiához mégsem megyek abba a kategóriába okoskodni.

Kiváncsivagyok hány órára tehető a meditációs óráid száma vagy azon óráid száma amikor,magadban vagy elmélyülve.

2012. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

""De bebizonyítottam magamnak, hogy lehetséges."


Na ez jó! Magadnak bebizonyítottad?"


igen. és sajnos nem úgy, hogy másoknak is be tudnám bizonyítani, de ez nem is szerepel a céljaim között. sajnos, - mint fennt írtam -

nem megismételhető kísérletekről van szó*. nem véletlenül szerepel a silva method-ból esetlegesen kifejleszthető ESP az áltudományok között

- according to wiki< [link]

Az alatt, hogy "magamnak bebizonyítottam" azt értem, hogy ha ez nem lehetséges, akkor a saját elmeállapotomban (és másokéban -- egyszer valaki szó szerint

idézte, amit gondolatban üzentem neki) - vagyis önmagamban kéne kételkednem. Sajnos nem is lenne alaptalan, ugyanis a saját vérrokonaim között vannak olyanok,

akik nézik az általad említett műsort (ennek a műsornak a jellemzésére nem térnék ki, ugyanis nem lehet egy lapon említeni az agykontrollal).

Az olyan emberek pedig, akik nem gondolkodnak (csak egy sorban leírják, hogy én milyen hülye vagyok) remélhetőleg nem fognak válaszolni nekem, mert

megijednek a hosszú kérdéskifejtéstől, mert hogy olvasni kell. :)


* nem arról van szó, hogy bármikor megálmodok, amit csak akarok (-- de jó is lenne). amúgy a fennt említett vizsga a híres/hirhedt Hilbert Margit-féle kisfiz2 volt

(ha Szegeden végeztél, talán ismered). a tétel pedig a piezoelektromosság.

2012. jan. 3. 18:06
 6/12 A kérdező kommentje:

:)

köszönöm Ragnarok XD

de én szivesen vitatkozom, csak ne beszéljünk el egymás mellett. az a baj, hogy akinek nincsenek ilyen tapasztalatai, annak más a "valósága".

és én sem vagyok 100%-ig biztos magamban...

2012. jan. 3. 18:11
 7/12 anonim ***** válasza:

A buta emberek mindig is szentül hittek a hülyeségeikben, az okosak pedig mindig bizonytalanok.


Kérdező lehet csak deja vu-d volt. Elő lehet idézni hipnózissal is és te sokat meditáltál, ami hasonló elmeállapot és az nem biztos, hogy rögtön "hat".


És hogy látod valaki auráját, ha az aurának nincs színe, az ember által kibocsátott energiák és gerjesztett mezők összességének HAMISZÍNES(irány a google) felvétele.


Dettó egy számítógépes algoritmus rendel érzékelhető színeket az emberi energiákhoz.

És véletlenül az auralátók kb. ugyanolyan színben látják a dolgokat......

Vagy netán tanítják a bináris kódokat az agykontrolloktatók vagy csak a pénzt "vonzzák" be?


Töröld csak a válaszom, de nincs benne hazugság, csak tények és feltételezések(de az sok).

2012. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor azt magyarázd már meg nekem, hogy ez a rengeteg agykontrollos, meditáló meg tisztánlátó hogy a francba nem tudja soha eltalálni a lottószámokat? Ja persze, tudom, aki ezen a szinten van, azt már nem érdekli a pénz. Na persze! De akkor a jóslásokat, oktatásokat miért pénzért csinálják? Röhej ez az egész, hogy még mindig vannak emberek, akik hisznek ezekben. Pláne egy egyetemista, aki fizikát tanul! Ezért tart itt az ország, mert már minden tökkelütött diplomát kap. Na meg ennyit is ér kb. a diploma.
2012. jan. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
írtál már át játékot úgy, hogy végtelen sok pénzed legyen?
2012. jan. 4. 05:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy sokan nyertek már agykontrollal pénzt, autót, különböző nyereményeket; a lényeg, hogy mennyire akarod. Volt agykontrollos, aki próbálkozott a lottó ötössel. Ki is jöttek neki a számok, de mindig megfordítva, pl. 24 helyett 42, 53 helyett 35 lett. Ezt úgy értelmezte, hogy az agykontrollt nem ilyen "primitív" dolgokra kell használni, hanem a többi ember segítésére. Azóta kiemelkedően sikeres diagnoszta (nem távgyógyító) lett, könyvet is írt róla. Egyébként a mentális képességeket ugyanolyan nehéz kifejleszteni, mint mondjuk testépítő versenyen helyezést elérni, vagy megtanulni művészi szinten játszani egy hangszeren: rengeteg gyakorlást és ismétlést igényel. Ezért hagyja is abba a legtöbb ember, ezért nincs minden héten ötös a lottón. Viszont a legjobb parkolóhelyeket azért elviszik előled az agykontrollosok :D
2012. jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!