Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A tisztánlátás lehetséges? Ha...

A tisztánlátás lehetséges? Ha igen, miért nem bizonyítja be senki James Randy-nek és markolja fel az 1000000$-t?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, kérdés a végén:

Agykontroll tanfolyamot végeztem és sikerült már bizonyos dolgokat megcsinálni (megálmodni egy rejtély megoldását egy regényben, megérezni, melyik tételt húzom a vizsgán, álmomban üzenni valakinek), de ezek csak akkor sikerülnek, ha nagyon-nagyon szeretném, vagy tényleg szarban vagyok. Ha viszont naponta gyakorlok (meditálok), akkor ezek a képességek megerősödnek. pl egyszer volt olyan (miután másfél hónapig minden nap gyakoroltam), hogy araszoltam a tömegben, és egyszer csak felvillant egy kép - mint egy emlék, hogy találkozom Sz-szel... és pár másodperccel később találkoztam vele. ÉS! pont úgy nézett ki, mint ahogy előzőleg láttam. nem is abból az irányból jött, nem láthattam :S

Ez a jelenség aznap még 1x megismétlődött.

ezen kívül egyéb "kis" dolgokat (mint az auralátás), sikerült megtanulni, de ha "úgy" nézek valakire(mondjuk az előadóra egy zsúfolt teremben), egyből visszanéz rám.

Nos, ha ilyenek történnek, attól én nagyon megijedek, bármennyire is érdekelnek ezek a dolgok.

De bebizonyítottam magamnak, hogy lehetséges.

Most a kérdés:

Szóval... bár szerintem meg lehet tanulni a tisztánlátást... de ha ez igaz, akkor miért nem ment el még soha senki James Randy-hez, hogy ezt bebizonyítsa és felmarkolja az 1 millió dollárt?

(nem, nem az a célom, hogy fölmarkoljam :)

egy kedves barátommal - aki szerint ez az egész hülyeség - folytom ezen vitatkozunk. és erre az érvre tényleg nem tudok mit mondani)


2012. jan. 3. 02:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Aha értem. Tehát a lottó ötös kitalálása primitív hülyeség, bezzeg a parkolóhelyek megszerzése, az egy nagyívű, nemes cél.


Hát nem látod, mennyire primitív és demagóg az összes érv, amit ezek a szélhámosok fel tudnak sorakoztatni?

2012. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]

Vannak paranormális képességek, csak pont le is szarják a pénzt.

2014. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!