Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miert pont en? Pszichologushoz...

Miert pont en? Pszichologushoz fordulhatok, vagy dili hazban kotnek ki?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mennyire pontos a kategorizalasa a kerdesemnek, erdeklodesemnek de nem is nagyon szeretnek belebonyolodni. Elegge almodozo tipus vagyok, sokszor gondolok furcsa, alltalam kitalalt emberekre akik idealisak lennek kapcsolattarskent, vagy baratkent. a multheten pl. egy piros kabatos nore gondoltam, hosszu gondor hajjal. es konkretan megvolt az elkepzelesem, hazafele a buszon pedig pont ot lattam. nem ismerem, eletemben nem lattam meg. de ponttol pontig megegyezett az elkepzelesemmel..tobb ehhez hasonlo eset is tortent mar velem Roviden arrol lenne szo, hogy szerintetek az emberi bekepzeltseg(bedumalom magamnak hogy kulonleges vagyok) vagy lehet hogy tenyleg van bennem valami pluszba? 16 F ( u.i. nem vagyok magamba torzult ember vagy ilyesmi, abszolut megvagyok elegedve mindenemmel es mindennel ami korulvesz, csak jobb szeretnem tudni hogy mihhez is kezdjek )
2011. dec. 15. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
vagy a bevonzás vagy a rohat jó megérzés.2közül valamelyik de nem vagy örült nyugi...
2011. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Első az egyik alternatíva, a másik meg a véletlen + bedumálás. Ebben a korban mindenki szeretné azt hinni, hogy különleges, de ne nagyon éld bele magad, mert, ha kikerülsz a burokból, baromi szar lesz rájönnöd, hogy átlagos vagy.
2011. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
mivel valószínűleg mindig azzal a busszal jársz haza, ezért már számtalanszor láthattad. max eddig nem figyeltél fel rá. nincs ebben semmi természetfeletti
2011. dec. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet az amit az első mondott,de csak az is elképzelhető hogy felszállsz pesten a combínóra ott annyi emberrel találkozhatsz hogy összefuthatsz akárkivel.
2011. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, valamennyire megnyugtattatok. amugy meg talan a masodik kommentelo volt az, vagy a haramadik aki ugygondolta hogy szeretnek kulonlegesnek lenni. nos, nem igazan. szoval nem szeretnem, ha tenyleg valami tobb lennek. az egy csomo problemaval jarna, kihatna az eletemre es ha eljar a szam valakinek baszhatom. szoval nemigazan. de egy szakember velemenyet is nagyonszivesen meghallgatnam, szerintetek fordulhatok suli pszichologushoz ?
2011. dec. 16. 16:13
 6/13 anonim ***** válasza:
És ha tudatalatt pont azért próbálod bebeszélni magadnak, hogy különleges vagy, mert félsz és így sokat foglalkoztat?
2011. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amiről te beszéltél az a hasonló hasonlót vonz elv alapján működik.... van ilyen rengeteg ember megtapasztalja az élete folyamán csak sokan elsiklanak felette ..sajnos
2011. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ne menj vele dokihoz mert semmi bajod,csak annyi hogy ezt nem kell elmondanod senkinek sem talán még a szerelmednek sem.

Tudod vannak emberek különleges képességgel ez nem abba merül ki hogy repül vagy cirkuszi mutatványokat csinál.

Tudod vannak dolgok amikhez még nem érett a társadalom de egykettő ember azért tovább fejlődik.Nekem is megvannak az ilyen dolgaim,és ezek nem nagy dolgok,de viszont különlegesek,és ezért nem fikáz senki sem.

Üdv!

2011. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Napkiraly ***** válasza:
Van valamiféle képességed, néha én is tudok előre dolgokat "megérzésből" biztosan. Mások pedig csodálkoznak hogy honnan tudtam ennyire természetesen. Nehéz elmagyarázni
2011. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jé! :D

Ilyenek velem is szoktak lenni, de sosem gondoltam még pszichológusra.

Nem vagy dilis, nyugi, maximum csak annyira, mint én. xD :P


Na jó, viccet félretéve.

A gondolattal be lehet vonzani dologokat (ezen alapul a Vonzás Törvénye), szerintem már te is hallottál róla.

Ha valamire sokat gondolsz, erősen koncentrálsz bevonzod.

Kivétel pénz, sikerek...Na igen. xD

17/L

2011. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!