Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehet szemet...

Somogyilaszlo kérdése:

Agykontrollal lehet szemet javítani?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan??Ha valakinek van tapasztalata,esetleg hallott valamit a megvalósításáról az írjon!Nem nagy dioptriáról van szó..Mármint szerintem a 0,75 dioptria nem nagy :) Azért kérdezem, mert hallottam,hogy a puszta jó látásra való gondolás is segíthet..Várom a válaszokat!:)
2012. jan. 14. 17:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az agykontrorral minden elérhető, tehát lehet.
2012. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Rajtam ez nem segített, de a szemtorna igen, és hogy nem ültem gép elé csak napi 2-3 órát (a napi 15 helyett) és nem viseltem szemüveget.

Ha gondolod, leírom mi volt a szemtornában, én újra kezdtem, mert a sok szemüvegviseléstől, és gép előtt üléstől visszaromlott.

Semmire nem akarlak buzdítani, tudod a vegetáriánus életmód is olyan, hogy valakinek nincs szüksége húsra, és happy, más meg majd meghal, és a szervezete kiált a húsért. Szóval lehet neked nem baj a szemüveg, de nálam csak ront.

2012. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kínai szemmaszzást ajánlok-
2012. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
"tegnap 22:13" ha leírnád az jó lenne!:)És a szemüveget gépezés,tv nézés közben sem szabad viselni,ha teljesen le akarom tenni?Csak, mert én már "csak" az előbb említett dolgokhoz használok szemüveget.Nálam a gépezés hétköznap 1 max 2 óra a tv nézés is kb..Ja és,neked mennyi idő alatt hatott szemtorna és naponta hány percet kellene csinálni?
2012. jan. 15. 11:31
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem kell túl misztifikálni ezt az alfa állapotot. Ha már csak lehunyod a szemed az agyhullámaid elkezdenek lelassulni alfa közeli állapotba. A lényeg, hogy nyugtasd meg magad, mert ilyenkor fogékonyabb vagy az önszuggeszcióra. Az agy mindent parancsnak vesz, így minél többször ismételgeted magadban, hogy "a szemem egyre jobb", "egyre jobban látok" ... stb, annál hatékonyabb. Ez ugyanazon a hatáson alapul, mint amikor a betegek elhiszik a placebo-ról, hogy meggyógyítja őket. Önmagukat gyógyítják meg a hitükkel, csak ők ezt nem tudják. Kellő tudatossággal bármi elérhető.
2012. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A bármi elérhetőt szerintem hagyjuk, és maradjunk a földön.


Rokonaimon és magamon tapasztaltam az agykontroll jótékony hatását, de Domján Laci sem véletlenül mondta, hogy az agykontroll nem helyettesíti, hanem kiegészíti az orvoslást.


Vannak elképesztő dolgok, de felhőkarcolókat felépíteni nem lehet a tudattal, viszont az álmokban jó móka. :)

2012. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Én 1 és 1,5 dioptriát javítottam rajta, kb. 1 év alatt. de sosem volt fő célom, mindig csak hozzátettem, a többi programozáshoz.
2012. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
csak bele kell élned magad abba a gondolatba hogy alfába vagy. lazítsd el a tested és minden eggyes testrészednek mond azt hogy "lazíts" és utána gondolj arra hogy csak az elméd létezik és nem vagy a testedben. nekem sikerült
2012. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!