Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -1,25-ös a szemem. Agykontroll...

-1,25-ös a szemem. Agykontrollal, vagy bármi ehez hasonló dologgal meglehet javítani szinte tökéletesre a látásomat?

Figyelt kérdés

17 éves leszek, 2 éve nem romlott a szemem (vagy csak nagyon minimálisat). Ha elkezdem a gyakorlatokat, akkor onnantól kezdve nem hordhatok szemüveget se?

Szóval annyi a kérdésem hogy (majdnem) tökéletesre megtudnám-e javítani a látásomat, hogy ne keljen sehova se felvennem szemüveget. / Minél előbb elkezdjük annál jobb /

Olyan válaszra nincs szükségem hogy hülyeség az egész, nem lehet javítani csak kamu stb.. De igen lehet javítani, sokan megjavították (ritka esetben nem lehet)! A válaszokat köszönöm! :)


2011. febr. 1. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért kérdezel, ha eleve nem fogadsz el csak egyfajta választ? Ez egy eldöntendő kérdés, amit feltettél, igen vagy nem. Te kilövöd a nemet...

Nézd, én is jártam agykontrollra, egy csomó dolog nagyon jól ment, különösen a laborban történő vizsgálat.

De ne legyenek illúzióid. Az én szemem se jó, és az agykontrolltól sem javult meg. Mert nagyon szépek azok az esetek, amiket ott elmondanak, de ismersz személyesen akár csak egy ember is, akinek sikerült, és akinek agykontrollal sikerült?

Én megkérdeztem egy szemészorvost, azt a választ kaptam, hogy egyféle módon javulhat meg: műtéttel. A Bálinger szemüveget is kérdeztem, azzal sem javítható, sőt, retinaleválást okozhat (és vakságot), úgyhogy még veszélyes is. Agykontrollal legalább ártani nem tudsz.

2011. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tetris ***** válasza:
Ha agykontrollal a látás javítható lenne, akkor egyetlen szemüveges se lenne már a világon.
2011. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Agykontoll? Egy ismerősöm kb. másfél éve belemerült az agykontrollba. Dicsérte is, hogy mennyire jó. Aztán pár hete egy szombat reggel kifeküdt a vonat elé. Sikerült neki! Három gyerek és egy szerető férj maradt utána. Úgyhogy, hajrá agykontroll!
2011. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bates módszer. Nem kell agykontroll.
2011. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmiféle gyakorlattal nem tudod befolyásolni a rövidlátást, vegyél szemüveget. Kb. 25 éves korig még romolhat a rövidlátás, utána nem romlik tovább, idős korban pedig javul.


"Olyan válaszra nincs szükségem hogy hülyeség az egész, nem lehet javítani csak kamu stb."


Ha nem vagy kíváncsi az igazságra, minek kérdezel?


Az agykontroll egyébként kóklerség, a Bates-módszerrel együtt.

2011. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom,hogy a bates Módszer jó.
2011. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nah, amúgy kösz a sok választ, de az aggykontroll szó alatt igaziból a dr. bates féle szemtornára gondoltam, csak elfelejtettem átírni, és szerintem nem kamuzik az a sok ember aki tényleg megjavította.. amúgy még kommentek alapján senkit nem láttam én se, aki tényleg megjavította a szemét azzal a módszerrel, azért tettem fel ilyen kérdést, mert így legalább nagyobb az esélye hogy többen válaszolnak, mint hogy " dr. bates, valakinek bevált ?" féle kérdést tettem volna fel
2011. febr. 1. 19:57
 8/12 anonim ***** válasza:

"szerintem nem kamuzik az a sok ember aki tényleg megjavította"


Nem is hazudnak, max. tévednek. Placebohatás.

2011. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Agykontroll és a látás?Nem látok összefüggést.
2011. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez a baj veletek!Hogy mindent ilyen negatívan láttok.És mintha ez nem lenne elég,még a többit is lehúzzátok.

Hogy a kérdésindító kérte,hogy negatív válaszokat ne írjanak?Naná,hiszen kinek van arra szüksége.Ahogy a többi betegségen lehet javítani(ha nem is meggyógyítani),akkor a látásproblémákon miért ne lehetne?

2011. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!