Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet bevonzani a...

Hogyan lehet bevonzani a szerelmet a vonzás törvényével?

Figyelt kérdés
Akinek már sikerült, írja le, h. hogyan.
2012. jan. 19. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
sehogy. a szerelem majd kialakul. ha ülsz a szobádban és várod a vt hatását, akkor nem fog bekopogni a srác
2012. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy sikerült megtalálni hogy kb 3 évig folyamatosan párt kerestem, és csak rosszba botlottam, aztán azt mondtam hogy nem érdekel, boldog leszek egyedül, egyáltalán nem is foglalkoztam vele. És akkor jött a párom akivel még most is együtt vagyunk :)
2012. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Az a legfontosabb higgyél benne, hogy a tiéd lehet, mert megérdemled. De 100%-osan hinned kell benne és akarnod, és ezekkel a pozitív érzésekkel sikerülni fog.

Ajánlom figyelmedbe a Kérd és megadatik c. könyvet, ott részletesen leírják a sikeres vonzás szabályait. Filmben pedig a Titkot tudom neked ajánlani :)

Sok sikert hozzá, én is ezen dolgozom most amúgy :)

2012. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

# 3

nagyon nehéz párt a találni. csak több milliárd embernek sikerült előttetek bevonzás nélkül...

2012. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Ja, és fontos, hogy ne görcsölj rá, lazíts és érezd jól magad!

3. voltam ;)

2012. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy nem lehet. Várj, de tegyél érte - nem vonzás törvényével - légy elragadó, csinos, járj el helyekre, ahol ismerkedhetsz, és megadatik.
2012. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Állj be prostinak! :)
2012. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... nem igazán értek ehhez a vonzás törvényéhez, de dióhéjban annyi, hogyha nagyon akarsz valamit/koncentrálsz rá (a pontos körülményeket most hagyjuk) akkor megtörténik, nem? Nem akarok megsérteni semmit, de ez hülyeség. Ha ez így lenne mindenki milliárdos lenne, hiszen csak ülnie kéne a nappaliban és várnia, hogy dől magától a pénz. Nem tudom feltűnt-e, de a történelem során senkinek sem sikerült álmodozásból meggazdagodnia. Vagy ez modernkori találmány, 50 évvel ezelőtt még nem működött? Nem hinném...
2012. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
*senkit
2012. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
utolsó: a vonzás törvénye nem ez hiába akarsz milliomos lenni nem leszel csak úgy
2015. márc. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!