Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvényével tényleg...

A vonzás törvényével tényleg minden lehetséges?

Figyelt kérdés
Vannak olyan céljaim,amelyek elég lehetetlenül hangzanak,de én hiszem,hogy sikerülni fognak.Szerintetek ha alkalmazom a vonzás törvényét,elérhetem célom?
2011. máj. 14. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

dehogy minden. csak az lehetséges amit elhiszel hogy megvalósítható.


de most komolyan ,te elhiszed hogy 5 métert tudsz ugrani?vagy hogy kinő a 3. kezed? na ez mind olyan dolog ami hihetetlen tehát nem lehetséges

2011. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

Ha lehetne,akkor mindenki gazdag lenne,egészséges lenne,megnyerné a lottó főnyereményét.

Fontos,hogy célokat tűzz magad elé,azokat próbáld megvalósítani,de ehhez nem kell a vonzás törvénye,csak akarat.

2011. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem harmadik kézről, vagy lehetetlen dologról van szó.

A vonzás törvényével nem a fizikát lehet megváltoztatni, hanem bevonzani dolgokat...

Amúgy volt, hogy elképzeltem milyen pasit akarok, és pár héten belül megjelent az életemben..igaz vége lett, elág gázul, de úgy nézett ki pont, amilyet akartam.

PL..

De sokkal több dolog is sikerülhetett volna sztem nekem, csak túlségosan szorongok

2011. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.Én nem a lottónyereményre gondolok,és nem az 5 méteres ugrásokra,vagy harmadik kézre.Olyan dologról beszélek,hogy például eljutni egy bizonyos helyre,vagy talalálkozni egy olyan valakivel,akit elég nehéz elérni.:)
2011. máj. 15. 16:07
 5/15 Mandragora válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én olvastam a könyvet és igen vannak dolgok amik beválnak. Minden a pozitív hozzáállás lényege. És nem a pénzről beszélek hanem az életben történhető dolgokról ami miatt mi is felelősök vagyunk.

Szerintem sokminden igaz belőle, hiszen doktorok és egyéb pszichologusok is írnak róla.

2011. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Ha tudat alattidban elhatározod magad, hogy sikerülni fog akkor tényleg sikerülni fog. Még az 5 méteres ugrás is! :)
2011. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

A vonzás törvénye szerint lehetséges bármi, amit akarsz, elhiszel, és vágysz rá. Ha 5 métert akarsz ugrani lehetséges, de gyakorlás nélkül szerintem vonzás törvényével is nehezen sikerülhet. H csak a harmadik kézről van szó az egyszerű: irány Csernobil, Nagaszaki, vagy Hirosima. Egy hét vakáció eme helyeken és még kopoltyúd is nő, nem csak kezed :D Visszatérve a Vonzás törvényére, nem tudom láttad e a filmet, de abban említettek valami határt? Kérhetsz egy autót de kettőt már nem, vagy hasonlót? Egész végig azt állítják, hogy kívánd és megadatik. Aki pedig azt írta, hogy mindenki gazdag lenne, mindenki lottót nyerne, annak elmondanám ezt: A filmben is említik az hogy nemet mondasz valamire azt az univerzum nem veszi figyelembe. Egyszerűség kedvéért vegyünk egy példát:


Megbetegedsz. De olyan szinten, hogy felsem tudsz álni az ágyból hogy WC-re menj. Erre azt mondod magadben hogy "ez nem kell, ez nem jó" vagy ilyesmi. Ebből a mondatból csak Ezeket érti az univerzum: Ez kell, ez jó, olyat nem hogy nem. De ha még így sem érti valaki leírom még egyszerűbben: NE UTÁLJ SEMMIT, SZERESD AZ ELLENKEZŐJÉT!

Ha beteg vagy mond azt : nekem az egészség kell azt szeretem, és hidd el azt fogod kapni.


Aki, nem érti miről tudok oldalakat írni az nézze meg a Titok c. filmet, vagy olvassa el könyveben.

2011. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is lehetetlenül hangzó céljaim vannak, de lesz*rom mások mit mondanak... Én életem, azt csinálok vele amit akarok, nem fogok csak azért meghátrálni mert azt mondják rá hogy lehetetlen! Ilyet csak a gyáva emberek mondanak :3 Amúgy igen sikerülheet:)
2011. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vok.

Ez így igaz, attól hogy valaki számára lehetetlen, attól még számodra nem lesz az. De ha ez még nem elég akkor ott az Unicum reklám: CSAK POZITÍVAN :)

2011. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a biztatást.:)
2011. máj. 21. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!