Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Én gondolom hogy van telekinéz...

Én gondolom hogy van telekinézis, és nagyon elsajátítanám, valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
37%
iratkozz be a jediképzőbe.
2012. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
61%
én is ott tanultam meg.
2012. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:
Grat, maradj is ott, csak nem értem hogy ha nem tudtok normálisan válaszolni, minek ebben a kategóriában kutakodtok!!! XD
2012. febr. 4. 17:44
 4/78 anonim ***** válasza:
hogy gondolod? mondjam, hogy koncentrálj arra, hogy az egerem megemelkedik és mikor koncentrálsz, emeljem meg?
2012. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 Mirk ***** válasza:
66%

Senki sem fog megtanítani, mivel telekinézis nem létezik.


Ha most azt reagálnád, hogy ha nem hiszek ilyesmiben miért járok ide:

Azért, hogy az eltévelyedetteket visszafordítsam az ész és valóság útjára.

2012. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Én értelek, de vannak dolgok amin már átmentem, amit megtapasztaltam, ezt nem tudják megcáfolni, ha hiszik, ha nem!!!!! és az én elgondolásom szerint van rá esély , hogy van telekinézis!!!! És remélem, hogy meg találom a kiskapu!! =)
2012. febr. 4. 18:32
 7/78 A kérdező kommentje:
Jah, és legalább vanak olyan emberek, akik normálisan tudnak válaszolni, annak ellenére hogy nem 'hisznek valamiben, ez ritka!!!! =)
2012. febr. 4. 18:35
 8/78 anonim ***** válasza:

Szerintem HA létezik, akkor a holografikus univerzum elmélet ( http://www.youtube.com/watch?v=ZAg1ZruaHWI ) lehet rá a magyarázat.


Ha ez így van, lényegében "csak" annyit kell tenned mint a mátrixban Neo-nak. Fel kell ismerned, hogy nem a kanál hajlik, hanem te magad :D

2012. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 Shai-Hulud ***** válasza:
87%

Pusztán energetikai szempontból nézve is lehetetlenség a telekinézis. A gondolat önmaga nem rendelkezik energiával, márpedig ha meggondolod, egy tárgy felemelése, arrébb mozdítása komoly energiát igényel - ezt az energiát egyszerűen nincs honnan előteremteni. Így hát a telekinézis ellentmond a termodinamika I. főtételének, miszerint energia nem keletkezhet és nem semmisülhet meg - tehát a telekinézis FIZIKAI LEHETETLENSÉG.


Pedro

2012. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 Shai-Hulud ***** válasza:

És hogy ne maradjon alátámasztás nélkül, amit írtam:

[link]


Pedro

2012. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!