Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akinek működik a telekinézis,...

Akinek működik a telekinézis, hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

Régebben már próbálkoztam vele,voltak kisebb-nagyobb sikereim,de aztán abbahagytam(vallás miatt,de ez hosszú).Nemrég újra nekifogtam,most is működik(ami a psi wheel-t illeti).Forgatnom még nem sikerült(1x félig igen),általában csak fel-le billeg.A kérdésem tulajdonképpen az volna,hogy aki már régebb óta benne van a dologban -és jól is megy neki-hogyan csinálja?

Képzeletben meglökitek a kezetekkel,vagy ,,energiát" használtok,esetleg pont hogy kiürítetek a fejetekből minden gondolatot?Mi a leghatásosabb szerintetek?

Én azt vettem észre,hogy leginkább akkor megy nekem amikor már nem gondolok semmire,nem figyelek görcsösen,eltűnik minden a fejemből,és csak nézem a mozgatni kívánt tárgyat.


http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ - szkeptikusoknak!


2012. jan. 20. 15:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Engedd el a vágyat a kívánt cél elérésére, és csak a folyamattal törődj.
2012. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%

MINDEN mágikus gyakorlathoz 100%-os koncentráció szükséges, ehhez is. A kézcsakráidat kell kinyitni teljesen, ez 3-4 hónap folyamatos gyakorlás után meg is lesz. A pontos vizualizáció is nagyon fontos, ha nyitva van a harmadik szemed már az auráját (energiáját) is látod.

users.atw.hu/fenykeresok/honlap/honlap/irasok/pranagyogyaszat/A-Kez-Erzekenysegenek-Fejlesztese.htm

Ezeket a gyakorlatokat csináld, még ki nem nyíltak teljesen a kézcsakráid. Természetesen mindennap érezni kell az energiát a kézcsakráidnál, különben "elsorvadnak", becsukódnak. Ha az izmokat se fejlesztjük ugyanígy elsorvadnak, ugyanez a helyzet itt is, mindennap szánni kell rá maximum 3 percet a fejlesztésre.

2012. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

"Én azt vettem észre,hogy leginkább akkor megy nekem amikor már nem gondolok semmire,nem figyelek görcsösen,eltűnik minden a fejemből,és csak nézem a mozgatni kívánt tárgyat."


Ööö. Nagyjából ennyi is. Tiszta fej, és koncentrálás.

(A koncentrálás nem azt jelenti, hogy addig mondogatod magadban, hogy "mozdulj meg" amíg el nem kékül a fejed, mert ilyenkor csak a szavakra koncentrálsz. Magának a tárgynak az elmozdulására kell koncentrálnod, és ez a rohadt nehéz része a dolognak.)


A csakra a világon semmit nem csinál vele.

2012. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy, mert senkinek se működik. Az Egely kerék meg kész röhej. Ezer éve be van bizonyítva, hogy csak a légáram forgatja. Ha beteszed egy búr alá, meg se mozdul.
2012. jan. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Az utolsónak: Egely György kereke már teljesen zárt (burkolt) változatban is megvan és ugyanúgy működik. Kimondottan a szkeptikusok számára készítette. Mellékesen jó volna elolvasni a kerék elkészítésének történetét is. Először ugyanis vízzel csinálta ugyanazt.
2012. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
17%
Igen? És hol lehet utánaolvasni ennek a burkolt keréknek? Mert szerintem sehol.
2012. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Keresd meg!!! Frissítsd a memo-t!
2012. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
23%
Aha, rögtön sejtettem. Tehát sehol.
2012. jan. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
21%

Nincs telekinézis.

Bizonyították már ,hogy mi okozza azt, hogy mégis sokaknak van ilyen szerű élménye. Nem a kamu tanokban hanem igazi kutatók által. Olvass a TKT kutatásokról, van néhány talán a neten is , bár szerintem csak más nyelveken találsz, hazai fordítás kevés akad.Talán az MTA Pszichológiai Kutatóintézete tud segíteni ha írsz nekik.Ez nem ezo hanem valódi pszichológia. A para az csak képzelgés.

2012. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%

Egy hasonló korábbi kérdésre írt válaszban a lényeg, tehát így működik:

,,A telekinézis nem létezik, tehát nem fejleszthető. Számos kutatás van erre, valódi tudományosan igazolt kísérletekkel. Az ellekezőjére viszont csak a képzelet van. Ha komolyan érdekel a téma, keress rá így TKT kutatások. (Blackmore, 1982) (Alvarado, 2000) (Blanke &Thut, 2007) (Lenggenhager és mtsai , 2007)A lényeg, hogy a TKT-t az okozza, hogy a különböző agyi területek nem integrálják az érzékszervektől érkező információkat. Semmi ezo vagy ilyesmi. Az agy jobb temporális és parietális lebenyeinek találkozásának stimulálásával létrehozták már a kísérletekben.(Blanke, Ortigue, Landis &Seeck, 2002) A beszámolók nem adják vissaz soha a valódi helyszínt , így igazolt, hogy csupán a képzelet által generált jelenségről van szó. Hirtelen ennyi. Egy doki, mondjuk egy pszichiáter, neurológus esetleg egy pszichológus segíthet még utánajárni. Nem para, hanem igazi, aki valódi egyetemet végzett."

Olvass, tanulj!

2012. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!