Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan ember, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, akinek a lehetetlennek tűnő plátói szerelem végül valósággá vált?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor az lenne a kérdésem, hogy hogyan sikerült?
2012. febr. 14. 00:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Barátok maradtunk, sokat beszélgettünk, és csak sikerült :)
2012. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az csoda lett volna:D
2012. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Simán csak akarni kell
2012. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
00:28-as, elmondanád hogy hogyan akarjam hatásosan? Ha simán csak akarnom kell akkor mikor jövök vele össze?
2012. febr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem épp folyamatban van a dolog... lehetetlennek tűnik, de nem adom fel, és már nem is tűnik olyan lehetetlennek!
2012. febr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nincs.

De ne add fel, te lehetsz az első...

2012. febr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A plátói sokszor nem amiatt egyoldalú, mert az egyik felet rengeteg próbálkozása ellenére kikosaraznák. Inkább csak azért, mert nem mer mozdulni és az érintett fél nem is tud a plátói szerelméről.
2012. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Marha sok energia, türelem, önalázás és kitartás árán.

Végül mikor megkaptam, rájöttem, hogy sz.r az egész, és nem is kell. :D Na akkor voltam életemben talán a legboldogabb, hogy végre SZABAD vagyok. :D 5 év küzdelem után.

20L

2012. febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az már valami.
2012. febr. 14. 00:38
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az kell,ami elérhetetlen...amikor már megkapod örülsz neki,mint kisgyerek a csokinak,amit sok hiszti és kitartás árán kapott meg..mikor telezabálja magát vele,és meglát egy ujat,egy jobbat,az kell neki..ez már csak ilyen,gyerekek lássuk be,minden csoda 3 napig tart...
2012. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!