Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a fene folyik itt? Csak a...

Mi a fene folyik itt? Csak a képzeletem tréfál velem?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Ovodás koromban elkezdtem egy lányról álmodni, éveken át szerepelt az álmaimban. 12-13 éves koromban elmúlt, de nyáron újra kezdődött. És az hagyján! Már nem csak az álmomban látom, hanem nappal is. Beszél hozzám, megérint, és érzem. Eddig biztosra vettem, hogy csak beképzelem magamnak, de egyik nap beszélt hozzám, de én nem akartam ráfigyelni. Akkor mérges lett, és felkiáltott: "Miért nem hallgatsz meg? Miért nem figyelsz?", és úgy láttam, hogy megfogott egy poharat, és odébb rakott. De azt gondoltam, hogy ezt is csak beképzelem. De még a macskám is megijedt; és elkezdett nagyon a lány felé nézni. Felborzolta a szőrét, fújt és nem mert hozzá közelebb menni.

Szerintetek mi történik itt? Egy ismerősöm azt mondta, hogy ha ilyeneket látok az lehet annak a tünete, hogy daganat van az agyamban. Szerintetek tényleg ez a helyzet? Nagyon félek.



2012. febr. 18. 20:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
14%
Doki. Ha látod és hallod, akkor vagy létezik vagy skizofrén vagy.
2012. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
De a skizofrén az nem azt jelenti, hogy valakinek két 'énje' van? Légyszi szólj ha nem, mert nem akarom rosszul tudni :S
2012. febr. 18. 20:38
 3/41 anonim válasza:
78%
Haverkodj vele. Kérdezd meg ki ő, és mit akar. Lehet még dolgozat írás közben is segíthetne neked :) (feltéve,ha úgyis csak te látod)
2012. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
60%

Vagy pedig léteznek szellemek, és te is látsz egyet.


Jó is volna ha így működne: skizofrén vagy, szedjél pirulákat.

Így csak az reagálja ezt le, akinek fogalma sincs milyen lehet ilyesmit belülről megélni.


De persze könnyen lehet, h. csak kamuzik a kiscsaj.

2012. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
0%

De, az a skizofrén. Tehát más bőrébe vagy önmagad. De ha látsz egy másik lányt, aki tőled független, az nem skizofrénség.

Régen én is elalvás előtt hallottam, mintha vki lélegezne mellettem, de elnyomtam magamban és elmúlt. Egy terapeuta szerint akkor nyitva volt 3. szemem, csak elnyomtam ezt a képességem. Most megint kezd előjönni. Látod ezt-azt, de ha akarom, foglalkozom vele, ha nem akarom, nem veszem figyelembe.

2012. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Pedig nem viccelek :( Ilyennel nem viccelnék, mert félek tőle :( nem gonoszkodik velem, de olyan félelmetes ő maga :S
2012. febr. 18. 20:43
 7/41 anonim ***** válasza:
37%

Ez egy szellem. Próbálj meg vele minél hosszabban beszélgetni, és ügyelj rá, hogy minél kedvesebb légy.

A lélek, ha nem jut tovább, megzavarodik, és segítséget kér.

2012. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Szellem? Jaj, megijesztesz! De nagyon köszönöm a tippet, igyekszek betartani! Még egyszer köszi a jó tanácsot :)
2012. febr. 18. 21:01
 9/41 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Velem is volt ilyen, de nem ilyen mértékben.
2012. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Olyan jó lenne nekem is egy ilyen, beszélj vele, haverkodj vele össze, legyetek barátok, segíts neki, hátha ő is segít neked. Ha csak te képzeled, akkor sincs vesztenivalód! Legfeljebb egy jó kaland.
2012. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!