Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a fene folyik itt? :S

Mi a fene folyik itt? :S

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtek elég furcsa dolgok történni velem! Úgy kezdődött az egész hogy gyerekkoromban(14-16) azt álmodtam hogy valami gonosz "lélek" rám fog "szállni", és mielőtt felébredtem megjelent előttem a 23-as szám. (Előtte mindig gúnyt űztem azokból akik hittek benne.) Ez az emlék megmaradt bennem. Tegnap előtt töltöttem be a 23-at és hogy is mondjam mintha megálmodtam volna előre. Éjszaka kezdődött (tegnap előtt), úgy történt hogy fürödtem és már feküdtem volna le mikor lecsukódott a villany, nem nagyon érdekelt a dolog felkapcsoltam újra mintha mi sem történt volna. Utána 10-15 perccel később bementem a szobába és össze-vissza volt az ágyneműm, de csak az enyém a páromé nem. Lefeküdtem és ugyanazt álmodtam amit kiskoromban! Reggel arra ébredtem hogy újra szét van dobálva az ágynemű ugyancsak az enyém. Reggelihez készülődtem és beragadt a konyhafiók akárhogy erőlködtem nem bírtam kihúzni, halottam egy kattanást mintha be lett volna zárva (nem zárható!) és felengedett itt már nagyon megijedtem mert alig volt benne evőeszköz ezt a párom is tapasztalta és biztos hogy nem ő tette el elkezdtem keresni és a HÁLÓSZOBÁBAN! volt az összes az ugyancsak szétdobált ágyneműbe tekerve!!!:S vettem egy kamerát hogy lássam mi folyik itt felszereltem majd estére bekapcsolom. Miközben ezt írom 2-szer ment el az áram


Már most mondom hogy nem kamu!(sajnos:( ) aki nem képes normális választ adni az ne írjon mert haszontalan!


2011. márc. 8. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
63%
holdkóros vagy, nem több. jó ötlet a kamera, így legalább látni fogod te is.
2011. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Már most mondom hogy nem kamu!(sajnos:( ) aki nem képes normális választ adni az ne írjon mert haszontalan!!!!!!
2011. márc. 8. 16:28
 3/65 anonim ***** válasza:
81%

"A kérdező kommentje:

Már most mondom hogy nem kamu!(sajnos:( ) aki nem képes normális választ adni az ne írjon mert haszontalan!!!!!!"



elhiszem, hogy ezek megtörténtek:) ezért írtam, hogy holdkóros vagy, ezért jó ötlet a kamera, így legalább te is fogod látni magadat.

Egyébként ez a 23-as szám mánia a film előtt sehol nem volt. Miután megjelent a film, mindenki ezzel jön, hogy így meg úgy a 23-as szám.

2011. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Milyen film?
2011. márc. 8. 16:32
 5/65 tetris ***** válasza:
90%

Nem lehet, hogy a párod próbált megtréfálni? Ő kapcsolta le a villanyt, és ő tekerte az evőeszközöket az ágyneműbe?

Most meg lehet, hogy a térdét csapkodja a röhögéstől.

2011. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

A legelső este biztos nem mert nem volt itthon már elgondolkoztam rajta de biztos vagyok benne hogy nem. Az álmomról sem meséltem semmit.


Megjegyzem ismét elment az áram ezt a választ újra kellett írnom:SS

2011. márc. 8. 16:34
 7/65 anonim ***** válasza:
70%

ISTENEM!


Elmegy az áram, erre rögtön szellemekre kell gondolni???


Elárulom, hogy az áramszünet egy teljesen normális dolog, ami bármikor bárhol előfordulhat...

2011. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
2011. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

Igen igazad van ez normális de te nem vagy az. Gratulálok belém tudtál kötni! Ha nem tudsz olyan választ adni ami nem értelmes akkok nincs okod ide jönni.


Írtam hogy szellem?

Nem! Továbbá nem szeretném hogy írj a kérdéseimre.

2011. márc. 8. 16:40
 10/65 anonim ***** válasza:
35%

érdekes...

majd leírod hogy mit vett fel a kamera? vagy felteszed youtubera? érdekelne

2011. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!