Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi folyik itt? Lehet köze...

Mi folyik itt? Lehet köze annak hogy 2-szer megnéztük a Paranormal Activityt?

Figyelt kérdés

Szóval, most cseréli ki apu a szobából és a kis előtérből a kandalókat. Szóval most tesómék tesómék szobájába nincs fűtés, csak kint az előtérségbe. De ha csak egy 10cm-t is arébb megyünk meg lehet fagyni. Fura dolgok történnek. A kutya a semminek úgy ugat mint ha egy másik kutyával verekedne. :S Meg nézi apu is hogy hol jön a Cug, de sehol. :S Vagy nem elég ha csak egy kandalóval fűtűnk? Mert a másik még holnapra nem lesz kész. És itt az én szobámba is elég hideg van-

Ja meg a karácsonyfánál furán éezem magam.

Én b*szok le mindenkit hogy nem léteznek szellemek erre meg tessék vALAMI VAN. DE 10% HOGY SZELLEM. SZERINTETEK?


2011. jan. 3. 18:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

10%, az nem sok.

Amúgy így január elején a mínusz ezer fokban én is "furán" érezném magam, ha nem lenne fűtés a lakás egyes pontjain.

2011. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 spyke93 ***** válasza:
100%
Érdekelne hogy jött ki az a 10%-ék
2011. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De nem fűtetlen a lakás, csak egy kandalóval tüzelünk.
2011. jan. 3. 18:51
 4/22 A kérdező kommentje:
10% csak tippeltem, mert a paranormal activty előtt nem volt semmi baj
2011. jan. 3. 18:52
 5/22 anonim ***** válasza:
Be vagy tompulva
2011. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A virágcsokór szellemek után jönnek a karácsonyfa szellemek:D.
2011. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek a szellemekben,szerintem baroms-g. Csak megijedtem
2011. jan. 3. 19:01
 8/22 anonim ***** válasza:
A Paranormal Activity előtt azért nem volt baj, mert előtte nem tudtad, mire kellene figyelned, vagy nem érdekelt, most viszont befészkelte magát a fejedbe, és "bebeszéled", hogy "furán érzed magad" (elég tág fogalom), meg hogy néhol hidegfoltok vannak. Naná, ha csak egy kandallótok van egy egész házra, kinn meg mínuszok repkednek. Nyugodj le, csak ki vagy élezve a film miatt, ami (érthető módon) hatással volt rád.
2011. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
a mai napra van csak egy kandalló :S De ezt mondtam is
2011. jan. 3. 19:31
 10/22 anonim ***** válasza:

Miért, ma is mínuszok repkedtek... Amúgy meg ha nem tulajdonítasz jelentőséget a kandallónak vagy a hidegnek, vagy már nem is értem, akkor miért írtad a kérdésbe? :)


Kicsit zavaros. Igen, értem, hogy csak ma. De azt hittem, az a bajod, hogy hidegfoltok vannak. Én erre írtam, hogy nem csoda.

2011. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!