Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Külső tulajdonságaimon változt...

Külső tulajdonságaimon változtathatok agykontrollal?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten arra lennék kiváncsi pl.tudom e a hajam nagyon gyorsan növeszteni vagy hosszabb szempillákat "csinálni". De a legeslegjobbsn azt szeretném, ha a hófehér bőröm szép napbarnított lenne télen nyáron. Tudom erre rögtön a napozás a szoli meg barnító krém a válasz, viszont engem nem igazán tud lebarnítani a nap szoliba meg nem akarok menni mert féltem a szép bőröm és foltos sem szereték lenni. KÉrlek szépen írjatok. Legfőképp a tapasztaltakra lennék kiváncsi. köszönöm
2012. febr. 25. 19:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Az agykontroll sem fog menni, mivel ilyen kérdés után erősen kételkedem abban, hogy van agyad.
2012. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

A kérdező valójában önmagát akarja reklámozni a jól bevált "jaj de ronda vagyok :S" szöveggel (sok csaj csinálja ezt) és arra számít hogy majd mindenki elkezdi győzködni őt hogy dehogy ronda.


Hát kérdező tudd meg: RONDA VAGY MINT A BŰN.

2012. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

áh nem, nem ezt várja, hiszen megírta hogy ő bomba jó nő.


Ez ám az önkritika, aki ezt képzeli magáról az már nem lehet jó nő, mert az önelégült kisugárzásával mindent elront. Szállj egy kicsit magadba...

2012. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tested nem változik csak a test tudatod.
2012. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj tüncike, kérlek menj vissza faszbookra és oda irkálj ilyeneket, barátnőid biztosan segítenek ebben.
2012. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nemrég kezdtem Agykontrollal foglalkozni.

Motiváció gyanánt itt van néhány sikersztorim. :)


- Nő a bölcsességfogam felül, a jobb oldalon és nyomta az előtte lévőt. Ez persze olykor fájdalommal járt. Mivel utálok fájdalomcsillapítót bevenni, a képzeletbeli laboromban megoldottam a gondot: elképzeltem egy kapcsolót, amely mellé egy feliratot is vizualizáltam: fogfájás. A kapcsoló fölé az "érez" szócskát képzeltem, alá pedig a "nem érez" feliratot. A kapcsolót képzeletben lekapcsoltam, így a kis pöcök a "nem érez" felé mutatott. Azóta egyszer sem fájt, pedig már félig kibújt az ínyemből.


- Fogytam! Elképzeltem azt, hogy bármi, amit megeszek, nem hizlal. Azt mondogattam és képzeltem el, hogy a szervezetem csak annyi tápanyagot raktároz el, amennyi az optimális működéséhez szükséges. A maradék pedig a "szokásos útvonalon" távozik! Két hónap alatt 8 kilót fogytam, ezzel elértem az ideális súlyomat (60 kg/173 cm).


- Töredezett végű és zsírosodásra hajlamos volt a hajam. Elmetükre-technikával sikerült nem egészen egy hét alatt csillogóvá, puha végűvé tennem a hajamat!


De még mesélhetnék. :)


27/L

2012. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azokon, amiket a kérdésben leírtál nem tudsz változtatni. De ezen igen: Jó eséllyel ezen tudsz változtatni (és szerintem szükséged is lenne rá)

"Én csak akkor tudom magam értékelni, ha úgy nézek ki ahogy szeretnék"

2012. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!