Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez hasonlít a tudatos álmodáshoz?

Ez hasonlít a tudatos álmodáshoz?

Figyelt kérdés
Eddig még nem is hallottam a tudatos álmodásról de ahogy olvasgattam itt a kérdéseket ilyen témában ,felmerült bennem a kérdés ,hogy amit általában rossz álmoknál ,,alkalmazok,, hasonlít e a tudatos álmodáshoz . Pl. : tegyük fel azt álmodom hogy üldöznek ,de amikor ott van ,hogy mindjárt megölnének,elfognának vagy hasonló ,,beképzelek,, magamnak valami szupererőt ami épp kihúz a pácból. de ha akarok fel is tudok kelni szinte megparancsolom magamnak. AKIK HÜLYÉNEK NÉZNEK AZOK KÍMÉLJENEK
2012. febr. 26. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem, tényleg nem lesznek, akik a tudatos álmodást is hülyeségnek vélik. :D

Dr. Paul Tholey - Alkotó álom könyvét ajánlom bizalommal. :)

2012. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a féltudatos álom. Maga a tudatos álom eléggé rossz kifejezés, a lucidus annyiból jobb, hogy az kifejezi, az "elme világosságát". Azaz a tudatos álom nem csak annyi, hogy irányítod az álmodat, hanem tisztában vagy vele, hogy álmodsz, emlékszel az aznap történtekre (eltervezett célokra) nem vagy zavart, kába. Mindenesetre rémálmaidat egész jól kezeled de a fentebb írt könyv elolvasása után, még tovább javíthatsz rajta.
2012. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) A könyvet már le is töltöttem :)
2012. febr. 27. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!