Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hány nap alatt sikerült...

Hány nap alatt sikerült bevonzanod valamit? Sikerült teljesen optimistának maradnod és végig hittél benne hogy sikerülni fog hogy a tiéd lesz amit akarsz?

Figyelt kérdés

A vonzás törvényének alapja a pozitív gondolkozás. A pozitív gondolkozásra való teljes átállás a tudósok szerint 22 nap. De én szeretném hogy előbb is összejöjjenek a dolgaim :D

Nektek hogy sikerült? Miket vonzottatok be?

Csak olyanok írjanak akik hisznek benne! Azoknak plusz pont jár :D


2012. márc. 13. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha nem mész le alfába akkor lassabb a vonzás. De ha lemész akkor gyorsabb, én is vasárnap meg tegnap "vonzogattam" :D és már ma megkaptam az ezközt amivel valóra vállthatom a vágyam, nagyon feleőtlen voltam, nem vagyok én felkészülve még arra amit be akartam vonzani.:D.

Amúgy csak azt tudod bevonzani amit igazán akarsz pl. mindenki mondja hogy jajj de jó lene neki pénz de igazából nem akar pénzt ,na meg a másik hogy nekatívan gondol rá.

Áldás rád!!! :)

2012. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
figyu most elkezdek baromira koncentrálni hogy a vonzásos kérdések eltünjenek, ha sikerül majd beszámolok róla.........ja akkor már nem.....
2012. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csupán AKARNI kell, aztán TENNI ÉRTE. Ha ülsz és várod a csodát, koncentrálsz rá, akkor nem fog menni. Inkább higgy magadban és küzdj a céljaidért, szenvedj meg minden eredményedért és élvezd a sikert, amit a munkáddal elértél. Én ezt tudom javasolni. Hajrá!
2012. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

igenis hiszek benne!!:)

én megvettem az új Varázslat című könyvet is amiért megadta kiadni pénzt:) abban egy 28napos program van:) életem egyik legjobb időszaka volt:)

2013. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!