Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Immár két esztendeje van egy képzeletbeli szerelmem, úgy vélem, hogy ő az igazi és meg vagyok róla győződve, hogy létezik a tér és idő világában is. Tehát valós emberi lény és ugyanúgy vágyik rám, mint én rá. Csak hát miért nem találkozunk, miért kerüljük el egymást nem értem. Hiszek a vonzás törvényében és hogy képesek vagyunk bevonzani akár a szerelmet is.

23F


2012. márc. 19. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2012. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Azt gondolom, hogy ideje abbahagyni az ezo-izé baromságok olvasását, és elmenni k*rvázni.


> Hiszek a vonzás törvényében

Azzal, hogy 23 éves korodban nem vagy képes minimális szinten sem a racionális gondolkodásra, én a helyedben nem dicsekednék.

2012. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "természet feletti lény" a szerelmed. Démon, vagy ilyesmi :D

Nem rossz az.

2012. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

20:02

Racionális 23 évesen? Még jó, hogy elég sok az olyan racionális nagyon okos válaszoló, mint amilyen te lehetsz, különben is ha nem tudsz emberi módon reflektálni a kérdésemre akkor egyáltalán minek forszírozod? Meg ez a névtelenül szapulás is elég kiábrándító, már nem azért.

2012. márc. 19. 22:02
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
huszonévessen képzelt csajozni na az kiábránditó, max az óvodában.....
2012. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csalódott vagyok, totál csalódott. Nem válaszolna valaki olyan, aki nem ezt a sztereotip konzumidióta vonalat képviseli? Remélem vannak azért még humán emberek, még itt a válaszolók között is.
2012. márc. 20. 12:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Bizonyára létezik. Mint minden gondolat, eredeztethető valamiből. Valószínűleg több emberi "elemet" rakhattál össze. Külsőre és belsőre külön-külön meg tudnád találni, de együtt, főleg, ha "különleges", akkor nem fog menni. De lehet róla szó. Vagy arról is, hogy inkább más fog "megtetszeni".
2012. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

15:23


Igen. Remélem rátalálok arra a lányra még ha nem is lesz pontosan olyan, mint a képzeletemben. Hiszek egyébként abban, hogy mindenkinek megvan a társa, a másik fele, csak hát nem biztos, hogy egymásra találunk még időben. Úgy vélem óriási kegyelem az Istentől a szerelem, ha valaki időben átélheti.

2012. márc. 20. 17:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudatos álomban a tökéletes nővel lenni, kefélni az egy dolog. De a vonzás meséjében hinni és várni a sült-galambot, ne haragudj, de azért ez már sok.
2012. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem várok én semmit csak írtam, hogy van egy különleges kapcsolatom egy izgalmas lánnyal de végül is ő már inkább nővér tehát apáca és nem olyan természetű a kapcsolatunk már, ami a szexualitáson alapszik. Jóval több, transzcendens. De ez gondolom a legtöbb embernek teljesen távoli. Csak kíváncsi voltam, hogy miképp vélekedik a többség egy ilyen furcsa viszonyról de hát sajnos valami ilyesmire számítottam.
2012. márc. 23. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!