Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mennyire hatnak a röpke...

Mennyire hatnak a röpke negatív gondolatok?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem az agykontrollal eés a vonzástörvényével és sokszor amikor alfában , alfa közeli állapotban vagyok előjön egy nagyon negatív gondolat amit nagyon szégyellek is hogy egyáltalán hogy gondolhatok olyat. Ekkor általában vagy megszakítom a meditációt és elmondom az ellentetjét a negatív gondolatnak sokszor vagy nem szakítson meg és aközben mondom el magamba sokszor. Ez általában akkor van amikor próbálok lemenni. Ezt a negatív dolgot én nem akarom!!!nem célom . Ettől függetlenül bekövetkezhet??????????
2012. márc. 22. 21:17
 1/1 Diavolino44 ***** válasza:

2 dolog: az első, nem kell semmiért szégyenkezned, bár nem írtad le mik azok a "negatív" gondolatok. Egyetlen egy bűn létezik a világban ez a megbocsátásra való képtelenség.


Második, gondold végig mit csinálsz! Először ellazulsz probálod kikapcsolni az agyadat, viszont a gondolatok gombamód megtöltik az agyadat. Majd egyszercsak lepörög előtted egy szituáció pl megcsalod a párod, halálát kívánod a főnöködnek, öngyilkosság stb.

Nagyon jó dolog ,hogy legalább észreveszed, ezért legyél magadra büszke. Viszont ha rájössz hogy nem jó akkor bélyegezed meg, én pl azt szoktam magamban mondani: gondolatok, gondolatok. Majd egyből old is fel megbocsátok magamnak, főnökömnek, stb.

2012. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!