Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan győzhetném le a a...

Hogyan győzhetném le a a negatív gondolatokat miközben agykontroll-t végzek?

Figyelt kérdés
Arról van szó: amikor éppen alfában vagyok és vizualizálok, gondolkodom az éppen aktuális kívánságomon, előjön az agyamban egy kis hangocsak ami azt mondja: "úgy sem sikerül" azt csinálom ilyenkor hogy tudomást sem veszek róla, de nem akar eltűnni, mindig bennem motoszkál a gondolataim közt. Hogyan űzhetném el örökre? köszi

2012. márc. 26. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Önkorlatozo hiedelmek megvaltoztatasa kazettaval? (talan CD-n is van?)


2. Szerintem ugy, hogy nem tudomast sem veszel rola, hanem belemesz. Megvizsgalod, kiderited, miert, honnan került oda az a gondolat. Ha mar tudod, ki mondta, mikor, akkor mar ki tudod magadban javitani, hogy az akkor volt, es az masnak a gondolata, felnöttkent magad döntheted el, hogy elfogadod vagy mast gondolsz erröl, es ezzel elkezdödik a valtozas.


3. Ezen kivül, miutan majd sikereid lesznek, elhiszed magadrol, hogy sikerül, hiszen mar ez-az is sikerült. Erre javasoljak egyebkent a babcsiraztatast, ill. hogy kezdd kisebb sikerekkel, akkor jobban elhiszed magadrol, azutan jöjjenek az egyre nagyobb celok.

2012. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.

Az önkorlátozó hiedelmek feloldása kazetta sztem nem valami jó.

Amíg a "belső hang" a pozitív gondolat alatt az ellenkezőjét mondja a fejedben, valójában a negatívat programozod, nem a pozitív célt. Ezeket a negatív hiteket nehéz megszüntetni. Először tudatosítani kell őket, úgy hogy pl. írsz róluk egy listát. Aztán elmélkedni, hogy azok a TE hiteid, vagy valaki máséi, pl a szüleidé, tanároké, amiket gyermekkorodban belédültettek. Ezekről eldöntheted utána, hogy megtartod-e őket vagy nem. Aztán kéne valahogy tudatosítani, hogy a negatív dolgok amiket gondolsz magadról, pl hogy neked semmi sem sikerül, nem tények, csak hitek. ami pedig csdak hit, az megváltoztatható.

2012. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne akard legyőzni :) Ne legyél hős és bátor. És ne AKARJ. Ha igazán szereted azt amit elképzelsz, nincs szükség erőlködésre. SZERESD amire vágysz.
2012. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Először is... "az a kis hang" te vagy, ezt tudnod kell. Koncentrálj a légzésre.Szerintem van valami ezekben a dolgokban, én a tumo-val próbálkoztam egyik este. Másnap haverom csodálkozott, hogy-hogy zaklatom másnap reggel amikor még ő a csipát pöckölte ki a szemiből! x)
2012. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezö, Mi ujsag? Valtozas?

2-3. valasz nagyok igazak sztem is. Ezeket olvasva, egy nagyon fontos az elöször irt komment 2-es pontjahoz: NEM alfaban javasolnam elkezdeni elmelkedni, hogyan került oda az a gondolat!! (Bar, ketsegkivül ha "betaban" is gondolkodsz rajta, közben alfa agyhullamok is vannak.) Ugy ertem, nem azon nyomban alfaban, amikor elöjön a negativ gondolat, elkezdeni kideriteni az okat. Akkor csak eltolnam a kepet es tovabb programoznam a dolgot, amit akarok. Vagy kepernyöre kivetitve gondolatot, athuzom...stb. Mert ha minden 5. mondta utan egy negativ, majd azon elmelkedsz, sztem elegge szettöredezne a meditaciot, ezen kivül, a negativot is programoznad(?) .

Az okon elmelkedes egy hosszabb dolog, az ember elkezd rajta gondolkodni, es napok-hetek-honapok alatt ez-az spontan elöjön. Persze lehet, hogy egy ilyen celu meditacio közelebb vihet hozza, ha csak emiatt mesz le alfaba (es ezt a celt vegig szem elött tartod).


elsö

2012. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lett változás eltűntettem a hangot,,köszi:)
2012. ápr. 2. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Es hogyan, melyik modszerrel?
2012. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Enyhe kifejezés, hogy nem valami jó, kizárólag a negatívat programozza, aztán egyszer csak mondja, hogy ez az új gondolat, amikor meg sem fogalmaztuk az újat. Összecsapott, kidolgozatlan meditáció. :( Nekem többet ártott, mint segített.
2017. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!