Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzhatnék be egy...

Hogyan vonzhatnék be egy bizonyos személyt magamnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék járni vele, mind fizikailag mind szellemileg nagyon közel állunk egymáshoz és teljesen egy a gondolkodásunk. Nagyon szeretjük egymást de sokat vagyunk távol egymástól. Szeretnék vele összejönni, hogyan csináljam?

Csak olyanok írjanak, akik hisznek a vonzás törvényében!!


2012. ápr. 1. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Lehet furcsának fogok hangzani: De hívd el randira!!
2012. ápr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Tudod mióta próbálom én bevonzani a pénzt, az 5-ös találatot? Hiába mondogatom nap, mint nap, hogy én pénzmágnes vagyok, vonzom a pénzt, de még sem jön össze. Lépjél, és hívd meg randira. Ha ő is úgy látja a dolgokat, mint te, akkor rajta!
2012. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Én hiszek a vonzás törvényében, de ha ilyen ostoba módon szeretnéd hogy összejöjjetek, sosem fog sikerülni.
2012. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Rakj a táskájába egy bazi nagy mágnest és vonzd magadhoz egy másikkal.
2012. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon egyszerűen. Mutasd a legjobb énedet neki (de azért ne játszd meg magadat :D) beszélgessetek sokat és hívd el randira. Pölö nyomozd ki, mi a kedvenc kajája, főzd meg és hívd meg magadhoz vacsira. Ez mindig bejön ;) Vagy "véletlenül" két jegyed van egy koncertre/filmre amit szívesen megnézne és meghívod magaddal.

Ha mindenféle vonzós trükkel próbálkozol egyfelől egy nagy hazugság lesz a kapcsolatotok, szóval jobb lenne, ha "hagyományos" módon jönnél össze vele. A fentiek bármelyike egyszerű és sokszor kipróbált fogás.

Sok sikert.

2012. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bevonzani? Sehogy.

Megkapni? Arra van esély. Randira hívod. Ha vevő rá, elmegy, ha nem, visszautasít.

Nem lehet csak úgy megkapni mindent, ölbe tett kézzel várva, hogy megtörténjen.

2012. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
A vonzas torvenye mukodik, de csak akkor ha teszel valamit annak erdekeben, hogy megszerezd az illeto szemelyt. Ugy nem fog menni, hogy beulsz a srokba es csak mondogatod, hogy ''igen, meglesz''. Eppen ezert minnel hamarabb cselekedj amig nem kapja el mas eloled. Sok sikert;)!
2012. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én a fedetlen keblek vonzásában hiszek...

lehet hogy azzal te is többre mennél...

2012. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
menj le alfába és képzeld azt, hogy összefuttok valahol és minden jól alakul. ezt többször ismételd, és élj abban a meggyőződésben, hogy ez már biztos és megtörtént. hajrá:)
2012. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ezt elmesélem:Van az életemben egy nagyon fontos személy,akivel 2éve nem beszélünk egymással. :-/ Szinte minden nap eszembe jut,és mindenhová oda képzelem,pedig tudom,hogy nem szabadna rá gondolnom. Még eszembe is jutott,hogy rá nem hat a vonzás törvénye,hiszen akarva akaratlanul mindig eszembe jut!? Aztán láss csodát tegnap előtt felhívott...2év után! Nem tudom minek köszönhető ez...
2012. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!